Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak, ti várnátok egy évet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti várnátok egy évet egy nőre, ha az egy évre elköltözött és nem mondott se igent, se nemet?

Figyelt kérdés

Úgy, hogy nincs mellette "kötöttség", szóval mindenki lehet együtt mindenkivel, csak annyi a megállapodás, ha visszajön, akkor lehet valami.


Ti bevállalnátok egy évnyi alkalmi szexet, hogy utána esetleg tartós kapcsolatban legyetek?


2019. szept. 1. 14:35
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Dehogy jön vissza, már a nevedet se fogja addigra tudni. Ez egy biztonsági megoldás, hogyha a fű nem lesz olyan zöld a túloldalon, mint várná, akkor majd a hülye úgyis vár rá. Érzelmi szemetes opciónak is jó lesz, végső esetben szexre, ha olyan igénye van. Komolytalan az egész, lezártnak tekinteném.
2019. szept. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

És ha mindenképpen visszajönne, mert lejárt a szerződése?


Vagy az a megállapodás, hogy nincs kapcsolat, csak annyi, hogy ha itthon van, akkor összejárnak (nem összejönnek)?

2019. szept. 1. 14:43
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez szerintem is talon
2019. szept. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Akkor úgy mondom, hogy bevállalnál-e egy "folyton úton lévő" talonnőt? És lennél-e valaki talonpasija évente úgy két hétre? Nőként kaptam egy ilyen ajánlatot.
2019. szept. 1. 14:51
 5/10 anonim ***** válasza:

Igen. Úgy gondolom, hogy meg kell adni a szárnyalás lehetőségét a másiknak, hogyha ezt adja a sors.

A mondanivalóm lényege, hogy:

"... szeretni nem azt jelenti, Hogy két ember egy igát von, Hanem a másikat biztatni, repülni át egy világon…"

/by: Kowalsky meg a Vega: Egy világon át/

2019. szept. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem a sztorit vagy azt, hogy mit értesz várás alatt.

Ha az illető elmenne egy évre, alap, hogy mivel nincs kapcsolat, ezért másokkal is ismerkednék és szexelnék. Aztán lehet, hogy 1 éven belül találnék jobbat, de az is lehet, hogy nem. Nem tartanám magam semmiféle ígérethez. Nem dobnák ki egy tökéletes lehetőséget azért, hogy a "talán" szöveggel visszajöjjön valaki egy év múlva.

Másrészt, ha nem találnék megfelelőt, akkor megpróbálnám az adott illetővel. Aztán ugyanaz a képlet: Vagy működik, vagy nem.

Azért 1 éves távlatra úgy, hogy nincs kapcsolat, teljesen felesleges az ígérgetés és bármiféle elvárás.

2019. szept. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Amikor lejár a szerződésed és visszajössz és nem lesz senkid, akkor én itt vagyok.
2019. szept. 1. 15:01
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem. Ez bizonytalan.


És mivan ha közben az ember megszeret mást, akivel boldog, aki ott van mellette, aki nem tartja bizonytalanságban?

2019. szept. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Csak felmérést tartok. Ha ez nektek bizonytalan, és nem mennétek bele, akkor miért mond valaki ilyet?
2019. szept. 1. 15:22
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha visszajön, és mind a ketten épp szabadok vagytok, akkor szerintem vissza lehet térni a témára, hogy talizzatok vagy valami, de szerintem ne várj rá úgy, hogy emiatt elszalassz egy rendes kapcsolatot esetleg.
2019. szept. 4. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!