Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 20-25 körüli fiúk/férfiak:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-25 körüli fiúk/férfiak: szűz lánnyal randi, meddig várnátok?

Figyelt kérdés
Adott egy lány, 19 éves és szűz. Új barátjával, aki 23 éves és már tapasztalt, két hete járnak, és már előkerült a téma. Ti a srác helyében "ki bírnátok várni", amíg a lány készen áll rá, ha mondta, hogy a közeljövőben nem szeretne lefeküdni? Megérné a várakozást csak az, hogy szűz, vagy véget vetnétek a kapcsolatnak? (Tegyük fel, hogy eddigi kapcsolataitokban max néhány hetet vártatok csak.)

2019. jún. 30. 19:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
54%

Míg nem találkoztak, eleve nincsenek is kapcsolatban fogalmaim szerint. Ha 25 lennék is röhelyesnek tartanám hogy randi előtt kapcsolat.

32/f

2019. jún. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
már találkoztak többször is, két hete együtt vannak, azóta is találkoztak vagy hatszor
2019. jún. 30. 19:47
 3/12 anonim ***** válasza:
55%

Ha megérdemli a lány, akkor várnék bármeddig.


Csak ne úgy járjak mint pár éve 23 évesen.


2 hónapot vártam a 19 éves szűz lányra...és végül dobott a francba, hogy mégsem engem keresett. 😃 pedig jóformán ő szedett fel. Azóta nem szívesen kezdek szűz lányokkal...

2019. jún. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
26%
1-2 hónap alatt, ha nem jön meg az étvágya hozzám, akkor kuka.
2019. jún. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Bármeddig :) De nekem a szex nem az első, én klisésen, jobban szeretem először megfogni a párom lelkét mint tesét :D De lényegében, ha komoly a dolog, akkor nem számít, amikor úgy érzi, hogy szeretné.
2019. jún. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%
Idősebb vagyok,de max 1 év.
2019. jún. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Fél és egy év körül! Mi fél evet vártunk de ő idősebb volt nálam... de akkor is a miatt mert nem tudtunk minden nap talalkozni viszont minden nap beszéltünk szinte egésznap

A jora megéri várni! Persze egy évnél nem érdemes tovább huzni! Csak szép lassan lehet elsonek előjáték pl tapizas csokolgatas pucérkodás ujjazas

2019. jún. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
24%
max pár hónap. Ne kelljen már óvisba lemenni. Egy kapcsolat onnantól normális kapcsolat hogy szexuális együttlétek vannak, addig kiscsoport. Akivel nem lehet normális kapcsolatként működni, azzal biztos nem bírnám sokáig, mert mégis mire vár? Valami lovagi próbákat kell teljesítenem hogy "odaadja" a kincsét? Nevetséges ez a hozzáállás egy lány részéről. Ha velem akar lenni, akkor bizonyítsa, ne szívassuk egymást.
2019. jún. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
76%
Ugyan ugy neked is kell bizonyitanod... hogy nem csak numerat akarsz...
2019. jún. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#5, hiperszupernagy pacsi!:)
2019. júl. 1. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!