Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szomszèd lányt felszedni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szomszèd lányt felszedni?

Figyelt kérdés

Hello!


Elköltözünk egy màsik városba, a napokban voltunk megnèzni a hàzat amit megvettünk. Időközben feltűnt,hogy egy nagyon szèp lány lakik a szomszèdban.


Èn 19 èves vagyok ès ő is hasonló korban lehet.


Gondoltam majd áthívom kávéra vagy ilyesmi. De ha már létezik ez az oldal akkor megkèrdezem hátha lenne valakinek valami frappáns ötlete vagy tanácsa :D

Nagyon megtetszett, folyton rá gondolok. Szeretnèk nála egyből bevágódni. Tényleg gyönyörű ès még haza sem kell kisèrni.


2019. szept. 2. 02:43
 1/10 anonim ***** válasza:
23%
"...és még haza sem kell kísérni." Full barom. Reménykedj hogy a csaj is ez a süllyedt szint mint ami te vagy, mert különben esélyed sincs.
2019. szept. 2. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%

#1 nem tudom mit vergődsz ezen.

Annak idején mikor az utcába költözött egy lány a családjával, és később összejöttünk (vagyis inkább ő jött össze velem) tökre örültem neki, hogy nem kell hazakísérni.

Mivel gyakorlatilag 20 méterre laktunk egymástól, éjjel nappal együtt tudtunk lenni.

Nem az volt hogy húú este 10 indulni kell hogy 11-re haza érjen és hasonlók.

Gondolom a kérdező srác is valami ilyesmire gondolt, egyáltalán nem úgy hangzik a kérdése alapján, hogy rosszindulatból írta volna. Nem kell mindig a dolgoknak a keserű oldalát nézni, szar dolog az állandó pesszimizmus.


Amúgy meg fogod magad mikor látod hogy kint van az utcán vagy az udvaron, odamész bemutatkozol neki, hogy te vagy az új szomszéd stb. Nyomulni nem nyomulj egyből kv-val mert az gáz, az első pár mondta után úgy is érezni a reakcióin, hogy meg van e a közös szimpátia.

Ha vevő a beszélgetésre akkor generálj valami témát, kérdezgess a városról, a környékről, a szórakozási lehetőségekről, milyen suliba jár/járt stb. A többi meg adja magát.

2019. szept. 2. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Igaza van a #2esnek. Elsőre csak beszélgess vele egy kicsit, másodjára hívd meg kvra. :)
2019. szept. 2. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
35%

3# bocsánat de a kérdező írása kicsit ilyen ingyenpuncisnak tűnik így. Mindegy ki az, csak legyen kéznél megdugni.

Nem azt mondom, mert ha már kapcsolat lenne, akkor még talán jó poén is, elsütni egy ilyet hogy dejó hogy ilyen közel van, de így?

Nehogy kelljen ám centit is moccanni egy lányért, mert akkor már nem éri meg? Akkor már nem is kell?

Mert ugye a keze van legközelebb a farkához...után köv....

2019. szept. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nyugodtan hivd át kávézni,aztán majd eldől hogyan tovább.

Az nem hátrány,hogy a szomszédban lakik.

2019. szept. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
27%

Ahogy egy kollégától hallottam annak idején "Hát, nálunk heloval csak a cigányok köszönnek! :F"

Anyádék biztos örülnének neki, ha ráhajtanál a szomszéd lányára. Akkor hívogasd ide-oda, kávéra, ha az a saját házad és a kávét is magad veszed.

Szerintem nagyon nem jó ötlet szomszédra hajtani. Vázold fel szüleidnek az ötletet. Tuti elhajtanak a pitsába. :D

2019. szept. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nyilván poènnak szántam csak írásban mindenki olyan hangsúlyal olvassa ahogy hallani akarja. Komolyan gondoltam tènyleg megtetszett, de majd megismerem. Nemtudom, ez normál hello volt nem a hèló.. Az pedig,hogy áthívom egy kávèra és mit szólnak a szüleim.. komolyan? Ez teljesen abszúrd. Elèg durva csalàdban nevelkedhettèl, bár a gondolkodásod alapjàn barátod sem sok volt/van. Durva,hogy milyen emberek vannak itt.. A többiek akik eme világ realitàsàban èlnek nekik köszönöm az èrdemleges választ!
2019. szept. 2. 13:46
 8/10 anonim ***** válasza:

Figyu már töki! Volt egy kérdésed. Válaszoltam!

Arról nem volt szó, hogy csak pozitív ösztönző válaszokat vársz.

Ha bizonyosságot akarsz vágj bele. Fel lett vázolva mi vár rád, ha megcsinálod. Persze lehet az is, hogy nem picáznak ki a házból. Ez is egy lehetőség, bár szerintem ennek az esélye 20%.

2019. szept. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Jólvan öreg, köszi szépen! Kéretlen tanácsként még hozzátenném,hogy te akkor nézz szét a másik utcán, úgylátom rád is rádférne, puszi.
2019. szept. 2. 15:54
 10/10 anonim ***** válasza:
A fiúdat puszilgasd!
2019. szept. 3. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!