Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randiztam egy sráccal, szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiztam egy sráccal, szerintetek sem tetszettem neki?

Figyelt kérdés
Nagyon ritkán randizom, így nagyjából már nem is tudom milyen jelek vannak amik alapján láthatja az ember hogy tetszett a másiknak. Nagyon vicces srác volt sokat nevettünk, de más semmi extra. Nagyon udvarias volt végig amúgy meg minden. De én tettem ilyen kis érintéseket azokat mindig megjegyezte mindig, hogy már megint hozzá értél a vállamhoz. Metrón így nagyon közel egymás mellé értünk tehát a lábunk így össze ért, de semmi extra itt sem. Margit szigeten si csak ittunk beszélgettünk. Én ugyan mondtam egy olyat, hogy azért nem randizok mert nincs kedvem új embereket megismerni, de remélem ezt nem magára értette. Majd öleléssel elváltunk azt mondta ír, majd nem írt, én írtam rá ma reggel. Szerintetek sem lesz második tali? 21/L

2019. szept. 2. 12:51
 1/8 anonim válasza:
100%

Megvárhattad volna, míg ő ir neked először akkor kiderül.....

Én általában azt szoktam mondani h ha a randit követő egy héten belül nem keres semmilyen formában , akkor ez ennyi volt....

2019. szept. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Úgy látszik nem jöttél be neki.Ha nem ír vissza felejtsd el.
2019. szept. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%

Lehet,hogy közben mással is ismerkedett.

Szerintem már tudod a választ: ha megkerested és arra se ír vissza, egyértelmű,hogy nem lesz belőle több. Ha visszaír akkor hagyd,hogy Ő lépje meg a következőt, sőt, az azt követőt is.


Fura volt a kijelentésed egyébként az új emberek megismerésére vonatkozóan, akár magára is vehette, de nyugi, ha bejöttél Neki nem ezen múlik.

2019. szept. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Vissza írt amúgy egyből, és amúgy sokat is ír meg nem döcögős a beszélgetés. Szerintem tekintve, hogy egyből vissza írt, nem lesz ebből semmi.:( Ha akart volna, írt volna. Szóval szerintem ez max barátság lesz ebből.
2019. szept. 2. 13:58
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért várj még vele, attól hogy nem rohan egyből írni neked, még nincs vége mindennek. De ha ennyire biztosra akarsz menni akkor kérdezz rá, hogy lesz-e következő alkalom.
2019. szept. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha mindjárt visszaírt már jó jel. Az is lehet,hogy úgy értelmezte mintha elutasít lettél volna Vele, ezért nem keresett, most pedig nem tudja hogy folytassátok tovább.

Várd meg a folytatást, addig ne gondolkodj semmilyen irányba.

2019. szept. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mi az,hogy " egyből válaszolt ebből nem lesz semmi" wtf?

A spekulációidból a kishitüség szele árad, mit kellett volna tennie? Várjon egy hetet és reagáljon akkor? Az biztosan azt jelentené,hogy megszeretne ismerni.

Te már úgy döntöttél,hogy nem érdekled és ehhez alakítod a válaszaidat.

2019. szept. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Inkább csak úgy vagyok vele, hogy a "legrosszabbra" készülök, aztán ha mégis lesz valami akkor örülök nagyon:)
2019. szept. 2. 23:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!