Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szex kocsi nélkül?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baltaarcúu kérdése:

Szex kocsi nélkül?

Figyelt kérdés

Ha már jól haladnak a dolgok,volt sok csók,látszólag minden rendben van,hogy érdemes eljutni az első szexig?

Randi után szinte evidens hogy eldobod haza a lányt kocsival...és akkor nagy az esélye hogy behív,de anélkül?BKV-val hazakíséred?Hányadik randi után lehet hazakísérni?

Írjatok sokat...tapasztalatokat kérek....



2019. szept. 3. 08:29
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ott a randi véget érne ha haza is kisérne. Eddig mindig úgy volt szex hogy valamelyikünk házába volt a randi. Pl főzött nekem utána vagy közben megnéztünk egy filmet.
2019. szept. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
33%

Alap a kocsi. Anélkül sok jóra ne számits, hacsak nem valami buta szegény lány.

Ahogy arra se vátj hogy behiv magához. Inkább hogy te felhivod magadhoz. Igy a lakóhelyén " tiszta" marad, lecsekkolja hol és hogyan élsz stb...


Tapasztalat. Több ilyen...

2019. szept. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nem evidens, hogy hazavisz vagy kísér. Ott még nem tudom, mi lesz belőle, jobb, ha nem tudja, hol lakom.
2019. szept. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha minden áron haza akarod kísérni, akkor miért nem csináltok valami programot a lány közelében, és akkor gyalog is haza tudod kísérni.
2019. szept. 4. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
90%
Képzeld el erre a kérdésre a választ vidékiként. Nincs kocsid és nincs BKV. Valahogy csak megoldja mindenki ott is ezt a kérdést.Nem ezen múlik egy randi sikeressége, sőt, a szex sem. Mindenre van megoldás.
2019. szept. 4. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
82%
Lehet, hogy én látom rosszul, de nekem az egész kérdésből az sugárzik, hogy magát a randit a hátad közepére sem kívánod, az csak szükséges rossz, amin keresztül eljutsz az első ejakulációhoz. Ez így nem fog menni, pajti. A nő nem szexobjektum, hanem érző (nagyon is érző!) lény.
2019. szept. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
35%

#15 vidéken mindenkinek van kocsija !

Teljesen alap, különben semmit nem tudsz csinálni.

2019. szept. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Szerintem illik hazakísérni egy lányt, nem csak azért, hogy behívjon.
2019. szept. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
0%

van egy haverom, akinek nincs autója, egy igen ramaty garzonban lakik, rossz helyen

- ehhez képest, heti 2-3x hozz fel valami lányt, akivel akkor ott dug, első, második randin

nem néz ki jól a pasi, átlagos, jó a dumája



engem személy szerint, ha BKV -val akarna hazakísérni megmondanám, hogy nem, busszal hazatalálok, ismerem a járást, kivéve ha nagyon közel vagyunk és valami adonisz, akire azon nyomban ráugranék

..ami nem túl sűrű..... főleg magyar fronton..


ha kocsival felajánlaná elfogadnám, de nem biztositék, hogy feljön hozzám .. attól függ hogy néz ki a pasi, milyen kedves, figyelmes, szimpatikus volt, nem a kocsi márkája dönt


Ha egy Suzukival, Ladával, valami lepusztult öreg Peugeot amivel furikáztat, akkor nem pálya, mert nekem jobb autóm van.

2019. szept. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
32%

Ha egy Suzukival, Ladával, valami lepusztult öreg Peugeot amivel furikáztat, akkor nem pálya, mert nekem jobb autóm van.


... ez utobbi hosszutavu kapcsolatra vonatkozik.

2019. szept. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!