Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randizni külföldi távollét előtt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randizni külföldi távollét előtt?

Figyelt kérdés

Sziasztok, októbertől Erasmus ösztöndíjjal kint fogok tanulni külföldön 4 hónapot. (Közben karácsonyra hazajövök közben.) Itthon persze Murphy, hogy most az elutazás előtt kezdett érdekelni egy srác, aki furcsa mód lehet, hogy viszonozza ezt az érdeklődést. Még nem sikerült megismernem annyira egyelőre. Egy helyen dolgozunk, de nem mindig vagyunk egyszerre beosztva. Ha mégis együtt vagyunk, akkor szinte egész este beszélget velem, figyelmes, aranyos, stb. Nem tudom, hogy egyébként csak kedves és barátságos, vagy tényleg tetszem-e neki, de attól félek, ha ki is derül, hogy akar valamit, akkor az eltántorítaná, hogy én lelépek. Nem is tudom, hogy tudja-e. Nem volt titok, csak eddig nem került szóba, más kolléga tudja, lehet, hogy így már ő is. Én 24 vagyok, ő 22 és őszinte leszek nem tudom, hogy ez mennyire lenne ijesztő egy srácnak, vagy mennyire akarna egyáltalán bármi olyat, hogy akkor most beszélgetünk kb 2,5 hónapig aztán majd karácsonykor elmegyünk randini is. Igazából ilyen "várjunk egymásra" dolgot nem nagyon lehet elvárni senkitől, max ha erről konkrétan beszélünk előtte.

Nagyon szimpatikus és nagyon szeretném, ha lenne vele valami, de azzal sem állhatok elé, hogy "Szia, figyu, ha akarsz tőlem valamit vagy csináljuk gyorsan, van kb 1 hónapod, vagy akkor annyira lassan, hogy majd a télen tali. Na találd ki gyorsan légyszi."

Őszintén szólva nem tudok mit kezdeni ezzel a helyzettel és egyelőre minden erőbedobással azon vagyok, hogy ne csináljak hülyét magamból zavaromban.

Szerintetek most mit kezdjek ezzel a helyzettel?



2019. szept. 4. 04:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%
Biztos, hogy haza is fogsz majd jönni, ugyanakkor az Erasmus nem tart több évig, tehát csak rajtad múlik, hogy hogyan töltesz meg minőségi tartalommal egy jó kapcsolatot; érdemes lesz megtanulni feltalálnod önmagad, megoldani helyzeteket.
2019. szept. 4. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Tudja, hogy utazol?

Egyébként 4 hónapra mész csak el, az annyira nem hosszú idő. Ha randiztok párszor, akkor még akármi is lehet

2019. szept. 4. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy tudja-e. Pár kollégával szóba került, lehet ha velük beszélt, akkor tudja, de ha jól emlékszem akkor én még személyesen neki nem mondtam. (Lehet, hogy még hetekkel ezelőtt említettem, de nem tudom ezt biztosra.) Fel kellene rá hívnom a figyelmét még most, vagy az inkább elriasztaná a próbálkozástól?
2019. szept. 4. 07:44
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Négy hónap nem olyan hosszú idő.Egy próbát megér.Ha nem fog müködni...hát így jártál.
2019. szept. 4. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
ez való igaz :D :D
2019. szept. 4. 08:17
 6/12 A kérdező kommentje:
mondjuk attól tartok, mire lenne egy randink, kb el is utazok, legalábbis ha ebben a puhatolózós tempóban haladunk
2019. szept. 4. 08:27
 7/12 anonim ***** válasza:
Négy hónap nem sok.
2019. szept. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
najó, de akkor sem sok, ha kb nem ismered a másikat? épp az ismerkedős szakaszban vagyunk, ráadásul egyenlőre nem is hívott el sehova munkán kívül sehova.
2019. szept. 4. 09:45
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha igazán erdekled megvar. Azt írod, egy hónapos meg van. Ez alatt úgyis kiderül, hogy lesz-e egyáltalán randi, vagy bármi.
2019. szept. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Gólyatáborban összejöttem egy felsőbbévessel anno, aki szintén ment ki erasmussal pár hétre rá. Ahányszor találkoztunk utána jót szexeltünk. Mikor félévkor hazajött szabadságra, akkor is. Nem azért nem lett belőle komolyabb, mert elment. Részemről nem volt rá igény mire hazajött. attól még marha jól éreztük magunkat. :D Minek ezt túl bonyolítani, majd lesz valami, vagy nem.
2019. szept. 5. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!