Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen lenne randizni 1 kpop...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lenne randizni 1 kpop idolal?

Figyelt kérdés

A nyelvi nehézségek nincsenek mondjuk azt hogy az európai tud angol + koreaiul az idol pedig angolul


Milyen lenne egy kpop idol lánnyal randizni mint fehér európai férfi?

És mint fehér lany kpop idol sráccal?


Persze csak elméleti alapon:

-Fehér srác idol lány páros:

Pl távkapcsolat az elején, 2-3 havonta ki utazgatás (valamikor persze a lány is ha van egy kisebb-hosszabb szabad ideje)

Persze az elején még titok lenne de egyrészt a fanok hogy reagálnának rá ha majd kiderülne nem is az hogy egy szintén kpop sraccal jár de még csak nem is ázsiaival?


Ugyan ezek a fehér lány idol srac kombora is



2019. febr. 25. 22:48
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
Nekem bejonne egy ilyen csaj :D
2019. febr. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt azért ugye tudod, hogy a menedzserek nagyon durván korlátozzák, hogy mit tehetnek az ilyen futószalagon gyártott idolok? Volt valami botrány, hogy az egyik énekesnő eladta valamelyik díját, mert egyébként csak ilyen pár ezer won összegeket kapott hetente (pár száz dollár átszámítva), és már nem volt zsetonja... Szóval ha a menedzser azt mondja, hogy nem illesz bele az imázsba, akkor repülsz. Nem egyszerű élet ez.
2019. febr. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Jó oke ez is benne van de ahogy észrevettem a menedzserek sem tudnak mindig mindent... a mostani esetekből kiindulva


De vannak olyan cégek ahol nincsenek randi tiltások

2019. febr. 25. 23:03
 4/10 anonim ***** válasza:
Nagyon unalmas lehet
2019. febr. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
53%
Kezdjük ott,hogy ideje se lenne ideutazgatni,mivel kőkeményen ki van számilva minden perce.De jó lenne,bár nekem egy síma koreai férfi is jól esne.☺
2019. febr. 26. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez lehetetlenenne gyakorlatilag. A kiadók nagyon beszabályozzák, hogy ki kivel mikor mit csinálhat, vannak kiadók, amik teljes egészében tiltják a randizást, néha még akkor is hatalmas botrány van, ha két idol kapcsolatára fény derül, lásd HyunA és E'dawn esetét. Aztán abból is hatalmas botrány volt a múltkor, amikor kiderült, hogy az N.Flying basszusgitárosa, Kwangjin rajongóival találkozgatott (randizott). Na most képzeld el mekkora cirkusz lenne abból, hogyha valamelyik idol egy külföldi, nem koreai, de még csak nem is ázsiai emberrel jönne össze.

De igazából lehetetlen is lenne egy ilyen párkapcsolat, hiszen ahogy már előttem is említették, az idolok élete nagyon beszabályozott, esély sem lenne rá, hogy évente többször csak úgy random Európába repüljön. És hogyha mondjuk egy magyar, vagy más kelet-európai emberről van szó, nos ő anyagi okokból kifolyólag nem utazhatna ennyiszer csak úgy ki.

Ráadásul egy távkapcsolatnak akkor sem lenne túl sok jövője, ha nem kpop idol az egyik fél.


Bocsi, hogy illúzióromboló voltam, de az ilyen románcok szerintem megmaradnak a fanfictionök témáinak. :)

2019. febr. 26. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nyugi nem volt illuzio romboló :D direkt azert irtam ki hogy elméleti alapon jo persze azt sem mondtam hogy ha lehetőségem lenne rá akkor nem vágnák bele :D
2019. febr. 26. 13:55
 8/10 anonim ***** válasza:
Egy üzleti alapon, embergyár által létrehozott lénnyel? Elég beteg így is a világ. Tömény hazugság amit a képernyőre tesznek, a fiatalok meg valóságnak élik meg. Nem csoda hogy ennyi lelki beteg ember vergődik ebbe a híg f*sba.
2019. márc. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Figyelj lehet hogy a tv-ben abnormalisan viselkednek sokszor de ők is ugyan olyan emberek ugyan olyan érzelmekkel és problémákkal

Nem orultebb mint egy háborús fronton szolgáló katonával randizni/élni

2019. márc. 13. 19:57
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát jó lenne 2-3 havonta csak úgy kiutazgatni. :)

De magában a távolság is nagyon nagy :/

2019. márc. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!