Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit jelent ha egy lány behunyj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ha egy lány behunyja a szemét?

Figyelt kérdés
Vonaton utaztam haza fele. Egy lány a másik oldalon a vonaton ült be volt hunyva a szeme és szerintem úgy tett mintha aludna. Mikor leszálltam a vonatról meg nézett engem. Jelent valamit ez a dolog?

2019. szept. 5. 22:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Épp a barátjára gondolt.


"Fújj, de ronda az az srác ott! Még a végén visszatér az ebédre befalt virslis lecsó!"


Épp meditált


Tényleg aludt


Nem volt jegye és a rém béna "alszom kalauzbácsi" trükköt vetette be


Kiégett a szeme mikor rád nézett

2019. szept. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Az alvó trükk amúgy kalauzok ellen beválik.


Hányan megjátszották sikeresen :D

2019. szept. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Amit hallani szeretnél:

Orgazmust képzelt el veled.


Ami a valóság:

Fárasztó napja volt, szundított egyet.

2019. szept. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Bármit is jelent, hozzád semmi köze. :-D
2019. szept. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne gondolj bele semmit. Én gyakran alszom a vonaton, de amikor megszűnik az a kellemes, andalító rázkódás, egyből felébredek és mivel semmi izgalmas nem történik, ezért az ablakon át bámészkodom, és sokszor rápillantok 1-1 emberre.

Vannak fura figurák.

2019. szept. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Hamvas rétihéja ***** válasza:
87%
Megnézett, hogy ki volt ez a retek aki végig bámult a vonaton :D
2019. szept. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmit. Én elég rossz alvó vagyok, sokszor vagyok álmos és ki akarom használni a vonatutat, hogy aludjak. És bizony előfordul, hogy mégse tudok aludni, ilyenkor pihentem a szemem, vagy elbóbiskolok, de felebredek valamire és körbenézek, aztán visszaalszom. Egyik esetben sem szándékosan tettetem a dolgot.
2019. szept. 6. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Diazepam ***** válasza:
100%
Ilyet én is szoktam csinálni tömegközlekedésen. Akkor, amikor észreveszem hogy valaki néz és annyira zavar, hogy inkább becsukom a szemem és próbálom kizárni a külvilágot.
2019. szept. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Kb alvást imitálok nehogy rám nyomuljon ez a pasi....
2019. szept. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
70%
Én férfi vagyok és amikor alszom a vonaton és közeledik a végállomás felnézek és minden nő az arcomat vagy mellemet bámulta éppen. Semmit nem jelent.
2019. szept. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!