Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az összes fiú akivel eddig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az összes fiú akivel eddig jártam szemét volt és nem értett meg, persze tudom, hogy nem minden fiú egy s3ggfej, de akiket ismerek mind a barátaim és ezt nem akarom tönkre tenni. Komolyan elgondolkoztam rajta, hogy leszbikus legyek, szerintetek?

Figyelt kérdés

2014. szept. 23. 10:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak lehet észre kéne venni akik csak barátaid. Lehet van köztük olyan aki teljesen beléd van esve és csak azért barátod hogy a közeledben legyen.
2014. szept. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
A nőkbe is csalódni fogsz hidd el!
2014. szept. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Jobb leszbikusnak lenni :)
2014. szept. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
79%
ha egy anyaba egy csavar se passzol, akkor lehet hogy nem az osszes csavar menethibas, hanem inkabb az anyaval van gond )
2014. szept. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 csabika1971 ***** válasza:
A te döntésed. Nem minden fiú ilyen. És ha belőlük 2 rosszat választottál, lehet ezért nők terén beletrafálnál. De, puding próbája az evés.
2014. szept. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, ez nem így működik, hogy ülsz a szobádban és gondolsz egyszer egyet és azt mondod, "Okay guys Im done with this shit, I gonna be a lesbian from now!" Nem elhatározásodon múlik, hogy leszbikus vagy-e vagy sem :P Szerintem...
2014. szept. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%
alakulj át férfivé.gyógyszerezd szét magad.
2014. szept. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
70%
Azért ez tipikus, a normális srácok ott csücsülnek a friendzone-ban ő meg kavar a bunkókkal. Hát aranyom rohadtul megérdemled a sorsod!
2014. szept. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
74%

Senki sem azért lesz leszbikus, mert csalódik a férfiakban.

Ráadásul neked még dolgod sem volt férfiakkal. Azok még fiúk.

2014. szept. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
34%

Nem lehet, hogy ennek az az oka, hogy rossz környezetbe szocializálódtál?


Pl. egy egy 4,8-as érettségi átlagos gimibe sokkal minőségibb emberek járnak, mint egy szakiskolába vagy gyengébb szakközépiskolába, ahova az általános iskolák hülyéi kerültek.

2014. szept. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!