Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nincs második randi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs második randi?

Figyelt kérdés

Első randiig nagyjából gond nélkül eljutok, legalábbis úgy érzem szimpatikus vagyok a kiszemelt csajnak, de miután eltöltöttünk kettesben 2-3 órát a második alkalom (vagy 3-4, ki mennyire türelmes) valahogy sose jön össze.

A bunkóbbak nem válaszolnak az üzenetre/nem veszik fel, az udvariasak pedig szépen lepattintanak:

- kedves srác vagy, de nem az esetem.

- nem akarok most kapcsolatot

- legyünk csak barátok

- sosem ér rá

Próbálok finoman érdeklődni, mi az, amiben változhatnék, de sose kapok semmi érdemleges választ.

Pedig nem nyomulok, nem dörgölőzök, nem panaszkodok, nem emlegetem anyámat, hagyom őket beszélni, próbálok tisztelettel és udvariasan szólni hozzájuk. Nem az aluljáróba vagy a buszpályaudvarra, de nem is hegyi túrára szervezem a randit. Tiszta a ruhám, nem büdös a szám, borotválkozok, van munkahelyem.


2 éve próbálkozok, kb. 10 randin vagyok túl.

Kezdek teljesen tanácstalanná válni. Peches vagyok, vagy ennyire nyominger, csak én nem veszem észre magamat?


Egy kis intimitásra is nagyon vágynék, de úgy érzem a szex emlegetésével csak még gyorsabban lelépnének.


34 éves érfi



2019. szept. 9. 20:16
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
egy fotót küldesz magadról ? :)
2019. szept. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Na kerdezo, amint kiirtad, hogy mennyit keresel egybol akadt jelentkezo :D


Javaslom ne itt ismerkedj, mert amint latod nem te szamitsz hanem a fizud. Keruld az ilyeneket.


N

2019. szept. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Ha ilyen jol keresel, es gondolom a hetvegeid is szabadok, akkor mindenkepp csapj bele valami izgalmas hobbiba. Vitorlazo repules, kisgepes pilota kepzes, ejtoernyozes, motorozas, stb. akarmi.

Nemcsak hogy izgalmasabb leszel a lanyok szemeben ezektol a klassz hobbiktol, de lehet hogy ott ismerkedsz ossze a jovendobeli O-vel.


Ahany valaszolo annyi tanacs. En peldaul nem szeretem ha elso randin allandoan kerdezgetnek, mert meg nem dontottem el, hogy lesz e masodik randi es paranoias vagyok kiadni magamrol minden infot, viszont ha a srac megoszt velem egy csomo dolgot, az nalam ugy jon le, hogy erdeklem ot es meg akar velem osztani minden vele kapcsolatos dolgot (persze bizonyos kereteken belul... gyerekkori traumait ne meselje el).


A masik tanacs, hogy menj el ugy randira, mintha havert keresnel es nem baratnot szerintem nagyon jo otlet. En is talalkoztam mar ugy fiukkal/ferfiakkal, hogy minimalis erdeklodessel mentem, zero elvarassal es annyira laza voltam, hogy meg magam is megleptem es persze ez baromira imponalt a fiuknak. (nyilvan a partner ne erezze, hogy komolytalan vagy, ugyanugy maradj nyitott, erdeklodo felejuk).

2019. szept. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 Rockarc ***** válasza:

Szerintem eleg intelligens vagy ahhoz, hogy megertsd, amire utalnak benne.


[link]


Semmmi nagy varazslat nincs benne, mert ezek alap dolgok, es osztonossen is mukodnie kene, megis rengetegen bolyonganak. Kifejezetten neked szol, es szerintem meg is talalod benne, hogy mi az ahol felresiklik a dolog. Jobb onismeret kell hozza es menni fog.


43F

2019. szept. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

"Azért csinálom, mert heti 45 óra klimatizált irodai munkával évente 8-10 millát keresek vele :)"


A pénz önmagában nem fog boldoggá tenni:( Miért nem keresel olyan munkát, amit igazán szeretnél csinálni?

2019. szept. 10. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!