Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményetek arról hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról hogy első randin olyan helyre megyünk, olyan programra hívom a nőt, ami teljesen ingyenes és csak ha van második randi akkor fogom csak meghívni?

Figyelt kérdés
Sokszor estem abba a csapdába, hogy első randin ok fizettem stb aztán csá ennyi volt nem vagy az esetem úgy gondolom legtöbbször a nő inkább csak ingyen kajára, potya dologra vágyott mert velem nem tudta volna elképzelni a kapcsolatot de azért az étterem vagy a kávé jól jött.
2019. aug. 30. 11:19
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Első randinak szerintem sokkal jobb pl egy parkba vagy Margitsziget stb. menni, lehet sétálgatni és közbe beszélgetni, és az anyagi része is letudódik valami kisebb költséggel ha pl csak egy fagyit vesztek.
2019. aug. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
97%

Legjobb első randim az életemben a Margitszigeten volt. :) Társasoztunk.

Egy évvel később a kezemet is ott kérte meg.


Viszont: ha minden első randid így ér véget, akkor vagy sokkal jobb anyagi helyzetben lévőnek mutatod magad társkeresőn, vagy túl jók a képeid, és élőben nem azt hozod. Esetleg más miatt esel ki (pl. beszédhiba tipikusan ilyen).

Erre jó, ha első randi előtt skype-on is beszéltek. Aki utána nem keres, azt hanyagold.

2019. aug. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
84%
Sosem fogom megérteni ezt a felfogást, h egyes férfiak azt képzelik, h egy csomó nőnek megéri órákat szenvedni egy alapból számára unszimpatikus faszival, csak hogy kapjanak egy KV-t vagy egy limonádét, esetleg egy max. 2000 Ft-os ebédet... szánalom.
2019. aug. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
98%

Senki nem fog egy órát készülni majd pár órát rászánni egy randira egy ital miatt.

Jesszus, megveszi magának, ha kell.

Valamiért előben nem tetszettelm

2019. aug. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
77%

En is ennek a hive vagyok. Utana nem vadolhat senki azzal, hogy csak meg akartam magamat hivatni.

35n

2019. aug. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
15%

> nőnek megéri órákat szenvedni egy alapból számára unszimpatikus faszival, csak hogy kapjanak egy KV-t vagy egy limonádét, esetleg egy max. 2000 Ft-os ebédet... szánalom.

Nem járok ilyen alja helyekre. És igen, egy 20-30 ezer forintos borozásért vagy 40 ezer forintos vacsoráért már sokaknak megéri, sajnos... Szánalom.

2019. aug. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
82%
62%os,ha ilyen sznob vagy, ennyi felesleges pénzed van és az erre hajtó nőket szeded fel, akkor mi bajod van tulajdonképpen.
2019. aug. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
62%
Bárcsak valódi fiúk-férfiak írnának már ide, valódi problémákkal, ezt kérem karácsonyra, köszi.
2019. aug. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
81%
Margitsziget a tuti befutó. Van minden ami kell és nyugiban lehet sétálgatni, iszogatni.
2019. aug. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
46%
#9 Ráadásul nem elhagyatott, mégis egy idegennel találkozol.
2019. aug. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!