Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Randizás

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Akik komoly kapcsolatban élnek és együtt is laknak, jártok randizni? És ha igen hogyan?

Nem sima közös programokra gondolok, hanem randira.

Lassan egy éve együtt élünk, igaz a szüleinél. Dolgozunk, sok a probléma, vannak nehéz idöszakok. Vannak közös programjaink, igaz mostanában kevesebb, pl jártunk kirándulni. De utóbbi időben mindketten érezzük hogy újra kellene randiznunk, több közös kirándulás, valami ami eddig nem volt.

Van valami ötletetek? Hogyan kezdjünk neki?

Keress kérdéseket hasonló témákban: randizás, együttélés

szept. 11. 21:48  Privát üzenet  

A válaszok

Nálunk egyszer volt olyan,hogy lezuhanyoztunk és Ő a szobában én a fürdőben készülődtem,tényleg csak akkor "találkoztunk" az ajtóban amikor indulni akartunk,mint egy randin. Hogy hova megyünk az az Ő meglepije volt (végül vacsorázni vitt).

Annyira jó volt,mintha tényleg újra randiznánk,utána még az esti együttlét is olyan volt,mint az első. Mindenképp próbáljátok ki.

De voltunk már hasonlóan moziba is.

Illetve néha csak beülünk az autóba és megyünk. :)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont szept. 11. 22:14 Privát üzenet
Vacsora, szinház, koncer. Minden kapcsolatomban jártam ilyenekre a nővel, randiként, függetlenül attól, hogy már évek óta együtt voltunk.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont szept. 11. 22:28 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mit lehet tenni ha megtaláltuk a számunkra tökéletes párt, akivel jól müködünk együtt, de ő nem akar most komoly kapcsolatot?
Szerintetek van még esélyem? Több mint 4 év után végetért egy komoly párkapcsolatom, több évig együtt is éltünk: hol kettesben, hol a családdal. Az utóbbi időben egyre többet...
Normális hogy az a fiú akivel együtt tervezünk komoly kapcsolatot, a barátnőimnek is írogat? Ti ezt hagynátok?
Lányok, valaki beszélgetni? Komoly és komolytalan témák is érdekelnek. Lazítsunk együtt ma délután
Együtt töltött napra tippeket? Felejthetetlenné tenni azt a bizonyos napot?
Mit tegyek? Tegnap megismerkedtem egy nagyon helyes csajjal, együtt dolgoztunk fél napon át, és azt éreztem már az elejétől kezdve, hogy vibrál közöttünk a levegő (az ő részéről...

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések a Randizás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!