Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet tenni ha megtaláltuk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni ha megtaláltuk a számunkra tökéletes párt, akivel jól müködünk együtt, de ő nem akar most komoly kapcsolatot?

Figyelt kérdés
2019. jan. 24. 06:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%
Ha ő lenne a tökéletes, akkor nem jönne ilyen bullshittel, ergó nem ő a tökéletes.
2019. jan. 24. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
93%
Be kell látni, hogy aki nem akar tőled semmit, az nem párod. Se tökéletes, se tökéletlen.
2019. jan. 24. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem vagytok együtt, akkor nem tudhatod, hogy ő-e a tökéletes.

Amúgy semmit, ha o semmit nem akar tőled.

2019. jan. 24. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Honnan tudod, hogy tökéletes lenne? Teljesen más ismerkedni-haverkodni valakivel, mint hosszú komoly kapcsolatban élni.


Előre kijelenteni ilyet badarság.

2019. jan. 24. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
94%

Koronat megigazit, megy tovabb.

Ha kellenel neki, veled lenne, a csillagokat is lehozna h egyutt legyetek.

Tavolodj el tole es majd jon olyan aki teged akar.

Egyebkent pont az ilyenek szoktak egy ilyen mondat utan hirtelen nagyon becsajozni, ez csak egy lekoptato szoveg volt feled.

2019. jan. 24. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
34%

Fenntartani vele a kapcsolatot és várni, amíg helyrejön.

Én így tennék.

2019. jan. 24. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
34%
Van ilyen élethelyzet,én is ilyenben vagyok.Persze ez nem zárja ki hogy ismerkedjünk.Azt tudom tanácsolni legyél türelmes.Legyél ott neki, fejezd ki hogy fontos neked.
2019. jan. 24. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez lekoptató szöveg. Nem kell várnod, vagy ha varsz is, ismerkedj nxugodtan “mellette”.

Ld. randiztam egyszer egy pasival, tök szimpi, intelligens, kedves.....mondta, hogy nagyon bejövök neki, nagyon tetszek....de SAJNOS Németországba fog költözni pár héten belül. ( szép szöveg, csak utána esett le napokkal, hogy akkor minek kezdtünk el dumálni, majd talizni párkeresés okán?! )

2019. jan. 24. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
55%
Magyarul szóba állt veled egy alfa, és máris ő a tökéletes. Yeah.
2019. jan. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Beletörődni, hogy nem téged képzel maga mellé.

Ez nagyon nehéz, lehet hogy évekig is eltart vagy egy életen át cipeled a "nem kellek" érzését, de sokkal jobb mintha nagy kegyesen beleegyezik az együttélésbe és minden lehetőséget kihasznál melletted.

2019. jan. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!