Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy pasi csak szexet akar,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi csak szexet akar, akkor is együtt lenne csajjal 19 órát?

Figyelt kérdés

Szerintem aki csak szexet akar ő nem lenne ennyi idő együtt csajjal..vagy rosszul gondolom?

Volt pár randi...aztán hamar csak csók és szex. Amikor ott aludtam, másnap meg filmeztünk kicsit.

Túl hamar lett ez az egész és nem tudom mindez csak szexre ment ki? Szexre ment a játék?


Persze idővel úgyis kiderül...de kíváncsi lennék a véleményekre.


2019. szept. 12. 17:27
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
"ennyi idő" alatt azt értem, hogy szex után nem marad ennyit vele..hanem mondja például, hogy programja van majd talizunk..vagy ilyesmi
2019. szept. 12. 17:32
 2/15 anonim ***** válasza:
66%

Tőled valószínűleg mindenki csak szexet akarna maximum.

Nem tűnsz valami okosnak, ha még kérdezni sem tudsz rendesen.

2019. szept. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Inkább örülök, hogy okosabb vagyok egyes embereknél...akiknek még agyhártyagyulladása se volt, mint nekem...

Igen vannak helyesíráshibáim...de ettől még nem kéne máris elítélni az embert.

2019. szept. 12. 17:40
 4/15 anonim ***** válasza:
90%

Igen. Még kapcsolatot is hazudik, ha neki megér ennyit...

Hány évesek vagytok?

2019. szept. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
28 vagyok, ő 32 éves.
2019. szept. 12. 17:46
 6/15 anonim ***** válasza:
72%

Én eddig az összes egyéjszakás után filmezgettem, pizzáztam meztelenül, akinek bejött a teste. Igen, jó érzés ha az ember közelében van még kis ideig a nő. Aki kaphato volt rá, azt idönként fel is hívtam, hogy megismételjük e.

Volt olyan aki látott mögé valamit. Bár fogalmam sincs mire gondolt, ha első alkalommal megdugtam, utána pedig csak akkor hívtam ha együtt alhatunk.n

Ennyire senki nem lehet ostoba. Ha valakitől komoly kapcsolatot akarok, afelől érdeklődök néha, eljárok vele máshova is, kíváncsi vagyok a problémáira is.

Az hogy dugás+filmnézés+együtt fözés vagy pizza rendelés. Az önmagában semmi.

2019. szept. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
86%
Ó, ne már... Azért ennyi idősen csak ennyiből kalkulálni. :D Végülis, te randiztál vele, jobban ismered nálunk. Folytatásról stb-ről nem esett szó?
2019. szept. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
60%
A 19 óra után mit mondott? Beszéltetek meg újabb találkozót?Vagy csak annyit mondott,hogy majd hív?Ha az utóbbi,akkor csak egy kaland voltál.
2019. szept. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
60%
A pi.áért bármire képesek. Ezt tudni kéne.
2019. szept. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Úgy váltunk el, hogy majd beszélünk.
2019. szept. 12. 18:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!