Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Együtt maradjak egy sráccal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt maradjak egy sráccal, aki nem akar semmi komolyat?

Figyelt kérdés

Kb. 1 hónapja találkoztam valakivel, azóta volt elég sok randink, de már az elején megbeszéltük, hogy egyikünk sem akar semmi komolyat, csak élvezni egymás társaságát.. stb. Én nagyon megkedveltem (ahogy ez általában lenni szokott) és most nem tudom mitévő legyek. Maradjak vele, amíg jó, amíg jól érzem magam, vagy inkább hagyjam a fenébe és keressek olyat, aki komolyan vesz? Olyanra nem is gondolok, hogy esetleg idővel majd ő is többet akar, mint szex meg nem csak néha elmenni ide-oda, vacsizni, moziba, hanem akár párkapcsolatot?!


Vélemény, tapasztalat?


23/L, 29/F


2016. febr. 9. 16:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Hagyd el, ha nem akar komolyat, később se fog akarni, vagy ha mégis belemegy, téged fog tudat alatt hibáztatni azért, hogy le kellett kötnie magát, pedig nem is akarta.
2016. febr. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azért én megpróbálnám kideríteni, hogy időközben nem változott-e a véleménye, hiszen a tiéd is változott. Ahogy te többet akarsz, lehet, hogy ő is.
2016. febr. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!