Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudom magamévá tenni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom magamévá tenni a férfit?

Figyelt kérdés

Vasárnap este jön a lakásomra és ez lesz a legelső szex is vele. Tudom hogy a férfié lenne az irányító szerep, de nem akarok passzív lenni hanem irányítani akarom és addig csinálni vele amíg laposak nem lesznek a heréi. Na jó utóbbi egy kicsit túlzás de értitek mit akarok. 😜 Azt tervezem hogy egy nagyon vadító ruciban fogadom valami sötét vörösben de utána nincs semmi ötletem hogyan tovább. 😳 Alkoholt nem fogyasztok ő viszont inni szeretne és szex közben se tudom hogyan vehetném át az irányítást anélkül hogy nagyon erőszakosnak tűnnék és azt se akarom hogy úgy érezze hogy nem csinálná jól és kényszerből lennék én az aktív fél. Nem nagyon értek az ilyenekhez mert szűz vagyok még de mindent bele akarok adni hogy sose felejtse el a velem töltött időt. Csajok valami taktika praktika stratégia? Nagyon hálás lennék a tippekért és ötletekért.


Ja és fiúk kukis képeket nem kérek köszi mert egyből megy a tiltás. 😤


18 L



2019. szept. 13. 23:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha te még sosem csináltad, de a pasi már igen, akkor ne ez legyen a legnagyobb problémád, ne te akarj irányítani. Ez kicsit olyan, mint amikor az jogsi nélküli anyós beleszól a vezetésbe...
2019. szept. 14. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem igazán akarom úgy megtapasztalni az első szexet hogy "tessék itt vagyok aztán csinálj velem amit akarsz" ha érted mire gondolok. Azért szeretnék én irányítani hogy lássa mennyire szeretem és kívánom. Valahol olvastam hogy a pasik szeretik az olyan lányokat akik nagyon is aktívak. A tőlem telhető legjobbat szeretném adni neki.
2019. szept. 14. 00:16
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
Ebből sírás rivas lesz te pecs.
2019. szept. 14. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez tartós kapcsolat, vagy alkalmi? xd
2019. szept. 14. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
32%
Tegyél fel közepes tempójú zenét halkan és hangulatvilágítást!
2019. szept. 14. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A lehető legjobbat akkor adod, ha magad adod. Ha ellazulsz, élvezed.

A szexet nem az egyik vagy a másik fél csinálja, hanem ketten. Mindkettő tesz, mozdul.

A szex két ember közt alakul, formálódik ahogy egyre inkább megismerik egymást, egymás igényeit, habitusát, érzékenységét, vágyát stb.

Ne akarj lepedőakrobata lenni.

Éldd át, élvezd, kommunikálj közben, hogy mi hogy jó neked és neki.

Rosszul állsz hozzá, csalódni fogsz.

Még annyit, hogy nem az a lényeg, hogy neki jó legyen, hanem mindkettőtöknek az legyen.

2019. szept. 14. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szeretik az aktiv lányokat, de a tapasztaltak! Mármint, aki legalább egy éve él már némi életét. Nem pedig egy szűz lánnyal. Komolyan ez a legfontosabb? Én anno azért aggodtam h vajon mennyire fog fájni. Az már eszembe sem jutott h fogom e élvezni.
2019. szept. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!