Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A sokadik találkozó után a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A sokadik találkozó után a lány kérdezi meg, hogy mi is van köztük?

Figyelt kérdés
Lehet én vagyok a maradi, de 20-22 éves korban szerintem a fiúnak kell megkérdezni, hogy legyen párkapcsolat. De ha nem tudom eldönteni a jelek alapján akkor kénytelen vagyok megkédezni.

2019. szept. 15. 14:18
 1/5 anonim ***** válasza:
25%

Miert, ki kell mondani azt hogy “JÁRUNK” amikor már épp azt teszitek? Jezusom. Es ha igen naes ha nem vagytok egyformak. Van aki kimondja van aki nem.

Ja igaz. Ha neked ez fontos keress olyat aki mondogatja

2019. szept. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Jobb megkérdezni és letisztázni,mint félreérteni.
2019. szept. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Rockarc ***** válasza:
100%

Szerintem is szukseges kimondani, mert az mar egy szintet jelent es elvarasok is tarsulnak hozza. Ha eddig volt tobb nyars is a tuzben, akkor azokat bedobni. Kifele zarni, belefele tovabb nyitni. Es innentol lehet mindent belelapatolni a kapcsolatba mindket oldalrol. Komolyabba es melyebbe tenni a kapcsolatot.


43F

2019. szept. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Tényleg maradi vagy 🙂
2019. szept. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kérdezze, nekem ehhez mi közöm?:) Amúgy,ha nem egyértelmű, nyugodtan leeht kérdéseket föltenni egymásnak, azért is van a szánk, hogy kommunikáljunk, néma gyereknek anyja se látja a fától az erdőt, te meg szeretnél tisztán látni.
2019. szept. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!