Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ciki egy nőnek kezdeményez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki egy nőnek kezdeményez?

Figyelt kérdés
Tavaly az utcánkban dolgozott a ki szemelte, sokat néztük egymást. Több mint egy év telt el és be jelölt Facebookon néhány hete. Mindig nézi a napomat, de ennyi. Félek ha rá írok be égek. Szerintetek is gáz ha egy nő kezdeményez?

2019. szept. 17. 15:41
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Írj rá nyugodtan szerintem rosszul nem tudsz járni ebben a helyzetben.
2019. szept. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
77%

Nem ciki!


De te ne írj rá, ilyen értelmi szinttel.

2019. szept. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
41%
Hülye nő vagy ennyi
2019. szept. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem te ne írjál rá, csak maradj csendben.
2019. szept. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki.Irj rá nyugodtan.
2019. szept. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
51%
Miféle napodat nézi?
2019. szept. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
88%
Alapvetően nem gáz, ha a nő kezdeményez, de ilyen írásképpel te ne csináld, mert hülyét csinálnál magadból.
2019. szept. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 Diazepam ***** válasza:
91%

-Anyu, hogyan ismertétek meg egymást apával?

-Hát, apád bejelölt én meg ráírtam.

2019. szept. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Jó most vissza nézve tényleg elég hibásan írtam, és fogalmaztam meg. Nem ellenőriztem, elnézést.Esetleg tudtok tippet adni, hogy mivel kezdjek? Teljesen tanácstalan vagyok.
2019. szept. 17. 16:47
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

#9 Ha hozzám nő odajött/kezdeményezett mindig valami oltári baromsággal tette. Mindegy csak beszélgetés legyen és ne tűnj ellenségesnek.


Szia! Te vagy akit xy helyen láttam? Láttam ott dolgoztatok, hogy sikerült a munka?


Ennél többet nehéz, mert egyelőre ennyi kontextusotok van. Láttad dolgozni... Ha láttál rajta valami különlegeset... tetkót, egy jó kabátot, valamit amit megjegyeztél, akkor kérdezd meg, hogy "Hol csináltattad azt a tetkót? Jó szalon? Lehet én is szeretnék." Mindegy. :D Amikor együtt vagytok már, akkor csak röhögni fogtok ezeken.

2019. szept. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!