Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak, ha kevésnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha kevésnek érzem magam hozzá, mert túlságosan okos?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy fiúval, aki nagyon rendes,jószívű srác, jól is néz ki, minden szempontból nagyon jó pasi. Viszont nagyon okos, szeret olyan témákról beszélni, mint a tudomány,filozófia,politika. Nagyon jó esze van,bármilyen témához hozzá tud szólni és ez zavar néha,h én nem tudok ezekről semmit. De ő sosem lekezelő velem, hanem nagyon kedves, de félek,h egy idő után kiütközne, h mennyivel kevesebbet tudok nála. Hogy lehet ezt kezelni?
2019. szept. 18. 17:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem okosság, egyszerűen jártas olyan témákban amikben te nem. Ha zavar, olvass sok hvgt meg társait. Bár szerintem neked is van olyan témád amit meg ő nem ismer annyira. Szerintem ez nem kellene hogy frusztráljon
2019. szept. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy tanulsz, olvasol és érdeklődsz. :)
2019. szept. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szeresd ahogy csak tudod és közben egy-egy témában olvass utána dolgoknak. Neki imponálni fog hogy erre inspirál téged!
2019. szept. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha kérdezel sokat, ha használod a miért és a hogyan szavakat, bizony nagyon okosnak fogsz tűnni. Hasonló srác vagyok, ezért javaslom ezt.
2019. szept. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!