Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiként ez hátrány, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként ez hátrány, hogy túlságosan érzékeny vagyok?

Figyelt kérdés

A külvilág ezt nem látja rajtam, de én belül nagyon mély érzésű vagyok. Néha kicsit nyersen fejezem ki magam, így sokszor épp az ellenkezőjét gondolják rólam. Valójában azonban nekem nagyon fontos, hogy ne bántsak meg senkit és ha tudok ,segítek másoknak. Volt egy lány, aki szerelmes volt belém, egyébként nagyon csinos lány, de én mást szeretek. Az érzéseivel nem akartam játszani, ezért megmondtam, hogy én csak barátság+extrákkalt tudok vele elképzelni, amin nagyon megsértődött. Egy másik lányba meg én vagyok szerelmes, és amikor visszautasított engem, láttam, hogy ez neki is rossz és én elutasítottként agyaltam azon, hogy nehogy miattam rosszul érezze magát, amiért el kell utasítania.

Egyébként laza vagyok,jó fej, normális meg minden, de belül elképesztően érzékeny vagyok és mindig nagyon a szívemen tudom viselni azoknak a sorsát, akik közel állnak hozzám.


2019. jún. 21. 20:23
 1/5 anonim ***** válasza:
77%

"Volt egy lány, aki szerelmes volt belém, egyébként nagyon csinos lány, de én mást szeretek. Az érzéseivel nem akartam játszani, ezért megmondtam, hogy én csak barátság+extrákkalt tudok vele elképzelni"


Ha ha ha.

2019. jún. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Számomra pozitív, ha egy fiú érzékeny. :)
2019. jún. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy ez most úgy kiemelkedően érzékenynek számítana. Ezt általában így élik meg, még a férfiak is. Csak sokan próbálják eljrejteni, mert „ez a társadalmi elvárás”...

Örömteli, ha te nem rejtegetőzöl!

2019. jún. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
A kérdésre te is tudod a választ, mert átélted: Igen. Férfiként maximum a legjobb kinézettel leszel érzelmesen bejövős másoknak. Ha ez nincs meg, akkor hátrány lesz a dologból.
2019. jún. 22. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez sztem kamu, amit itt összehordasz. Ha olyan mély érzéssel szeretnéd azt a másik nőt, akkor nem akarnál mellette mást dugdosni, pláne nem egy olyan nőt, aki szerelmes beléd. Ez pont, hogy nem egyöüttérzés, ez a másik kihasználása... lett volna, ha olyan hülye lett volna a nő, hogy belemegy.
2019. jún. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!