Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon tényleg azért a társkere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tényleg azért a társkereséssel van a "legnagyobb bajom", mert minden más szempontból "túl jó dolgom van"?

Figyelt kérdés

Az emberek körülöttem amikor problémákról beszélnek, azok szinte mindig anyagi természetűek, "jaj de kevés a fizum","sose lesz saját lakásom" "nem tudok elutazni ide-oda" ... Amikor ezeket hallom, mindig olyan kellemetlenül jön ki,h nekem bezzeg nincsenek ilyen problémáim. Szinte mindenhol panaszkodó emberek vesznek körbe, és olyan dolgokról panaszkodnak, amik számomra eleve adottak. Ilyenkor jobbnak látom,ha inkább nem mondok semmit,mert ha megszólalnék, megkapnám, h "te könnyen beszélsz".

Egyik haverom szerint a társkeresésben is ezért vannak nehézségeim,mert mivel nekem megvan mindenem és "túl jó dolgom van",ezért nekem van időm meg türelmem azzal foglalkozni, hogy olyan lányt keressek magam mellé, akivel tényeg teljesen összeillünk, megtehetem,h válogatok, mert amúgy sincs jobb dolgom.


2019. szept. 19. 17:33
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Vége a tanulószobának,mi?:)
2019. szept. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem csak egy tipikus szülei pénzén 'gazdag' ember vagy. Az ilyenek általában jellemre teljesen nullák és üresek. Aki nem anyagias, annak nem kell ilyen ember.


Vélemény?

2019. szept. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Akik felszínesen ismernek, azok pont ezt gondolják rólam, mint amit a #2 válaszoló írt.


Sokan szeretnek bekategorizálni meg sztereotípiákban gondolkodni, pedig az emberek nem iylen feketék meg fehérek,mint ahogy felszínesen gondolnánk. Épp ezért nem ítélkezem senki felett (se pozitív,se negatív értelemben)amíg meg nem ismertem.

2019. szept. 19. 17:54
 4/5 anonim ***** válasza:
43%
Én is ebben a helyzetben vagyok. Csak nőként. De nem hiszem hogy én lennék annyira válogatós. Csak a tarskeresesben semmi nem jön össze, az élet más területein meg minden. Nem lehet senkinek tökéletes élete.
2019. szept. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek többségének tripla annyi fizetés is kevés lenne, ami most van.

Jó dolgukban panaszkodnak állandóan.

Ha napi 50 métert megtesznek már megosztják s nemzeti hősként ünnepeltetik magukat.

Egy reggeli elkészítését is kudarcként élik meg. Pedig egyedül, vagy szülőknél laknak..

Felelősséget nem vállalnak semmiért, senkiért.

Képtelenek értékelni azt amijük van. Azt nézik ami nincs. Tenni nem akarnak érte. Nekik minden jár alanyi jogon.

Az emberek többségének JOGA VAN! Kötelessége NINCS. Sajnos ezt már a sok elkényeztetett emberkébe, óvodás korban belenevelik.

2019. szept. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!