Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek van abban valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van abban valami hogy azok a lányok akik minden szempontból tökéletesnek tűnnek nagy eséllyel mentálisan nem okésak?

Figyelt kérdés

Nem az első eset hogy megesik velem, de most a legutóbbi nagyon megviselt.

Tökéletes volt a csaj, külsőre is irigykedtek a haverjaim hogy milyen jó nő, emellett nagyon intelligens, vicces, nagyon hasonlítottunk, mindig a kedvembe járt. A szex 10/10es volt vele, ilyen jó még senkivel. Aztán néhány hónap járás után egyre furcsább lett, éreztem hogy manipulál, állandóan hisztizett, önzősködött, egyszer azt képzelte ő a világ közepe máskor meg ütögette magát és karmolászta mer hogy gyűlöli magát stb. Mint kiderült borderline személyiségzavarja van... én próbáltam megbékélni ezzel, arra koncentrálni hogy milyen tökéletes nő, de pszichésen kikészített ezért ott kellett hagynom. Azóta már mást kezdett el hülyíteni


2018. dec. 11. 11:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Bocsika, de semmi összefüggés nincs a külső szépség és a belső, mentális betegség között.
2018. dec. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
Ezt a következtetést komolyan egy nőből vontad le?
2018. dec. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
1-es! Én se gondoltam erre. De 5 exemből 5nél ez volt a helyzet. Elvarázsoltak aztán mind kattant volt mint kiderült..
2018. dec. 11. 11:40
 4/13 A kérdező kommentje:
2-es! Írtam az elején hogy nem az első eset
2018. dec. 11. 11:40
 5/13 anonim ***** válasza:
77%

#3


Hasonló hasonlót vonzza, zsák a foltját mindig megtalálja.

Persze, könnyebb a másikban meglátni a rosszat, de saját magadban ezt nem vennéd észre.


Ja, és az is beszédes, ha 5-ből 5-ször ugyanabba a hibába esel, és erről nem a nők tehetnek, hanem te, hogy soha nem tanulsz a hibáidból és újra és újra elköveted ugyanazt.


Szóval, benned is van jócskán hiba, hajrá keresd meg.

2018. dec. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
85%
Azt ne mondd már, hogy ötből ötször mentális beteg nőd volt, kifogtál 5 borderline személyiségzavarost és/vagy mániás depresszióst. Ha mégis, veled nem stimmel valami. És ennek a külsőhöz semmi köze.
2018. dec. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a normális nőket unalmasnak találod és mindig ezek a felfokozott viselkedésűek fognak meg?
2018. dec. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hogy tudsz parhuzamot vonni, a kulso-belso ertekek es a mentalis problemak kozott? Az eg vilagon semmi koze nincs a kettonek egymashoz.
2018. dec. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
34%
Te most arról beszélsz, hogy a nagyon attraktív külső fordítottan arányos a belső kimunkáltsággal. Ez nem nagy újdonság, erre az értelmesebbje rá szokott jönni. Aki a testével is el tud érni dolgokat, annak nincs nagy ösztönzése arra, hogy lelkileg fejlett legyen.
2018. dec. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

9. Ebben mondjuk nincs igazad.

Számos mentális beteg többet tud a pszichológiáról és az önfejlesztésről, mint "normális" társaik, mert ők rászorulnak, hogy tudatosan hessegessék el a démonjaikat. Nekik a nyugalom, jókedv nem jön zsigerből, hanem aktívan tenniük kell érte. Ahhoz, hogy egy mentális beteg normális életet tudjon élni, elsősorban nem gyógyszerekre, hanem pszichoterápiára, önfejlesztésre és fegyelemre van szükség.


Persze más a helyzet, ha kezeletlen mentális betegről van szó, akinek 0 a betegbelátása. Mondjuk ehhez sem a külsőhöz van köze: nincs összefüggés a csúnya kinézet és a betegség elismerése között.


Nem tudom, hogy a kérdező által kifogott nők hogyan álltak ezen a téren, kértek-e szakszerű segítséget, de akkor sem kell mindenkit egy kalap alá venni.

2018. dec. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!