Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a helyzet akkor, ha mindenb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a helyzet akkor, ha mindenben passzoltok az adott emberrel, tökéletes lenne minden szempontból, legalábbis úgy tűnik, viszont mégis van egy de?

Figyelt kérdés

A de pedig a dohányzás.


Jelenleg úgy érzitek, ő életetek párja, de annyira nem bírjátok elviselni a füstöt és aggódtok az esetleges szagoktól (és jövőben a rossz íztől, ha értitek).

Befolyásolja ez a továbbiakat nálatok?


2018. márc. 7. 22:40
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
90%

Egy ilyen helyzetben apróbb dolgok, "de"-k felett még szemet lehet hunyni, kicsit megalkudni, kompromisszumot kötni, ha amúgy tényleg minden más stimmel. De a dohányzás szerintem pont nem ilyen.

Egy nem dohányzó ember egy dohányzóval sosem tudna normálisan együtt élni, örök vita tárgya lenne.

2018. márc. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
76%
Akkor mégsem "tökéletes minden szempontból" meg "életem párja". Így járt.
2018. márc. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
62%
Az a helyzet, hogy kuka!
2018. márc. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
88%

Dohányzóként mondom, hogy nem fog így működni.

Nekem sem működik olyannal, aki nem dohányzik, állandó feszültség van belőle. Jól írta az egyik válaszoló, hogy vannak bizonyos dolgok amikben lehet kompromisszumot kötni, de a dohányzás pont nem az. Azt vagy csinálja valaki, vagy nem, arany középút nincsen.

2018. márc. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

:(( Köszönöm!

Ilyen helyzetben a "csak barátok" dolog működhet szerintetek? Vagy akkor inkább az elfelejtés a legjobb?

2018. márc. 7. 22:57
 6/23 anonim ***** válasza:
28%

Annyira mégse tetszhet, ha emiatt elgondolkodtál a kapcsolatotokon.

De egyébként egyet jegyezz meg... Nincs olyan ember, akivel 100%-ig passzoltok egymással. Mindig lesznek hibák. A kulcs nem a 100%-os passzolásban rejlik, hanem az elfogadásban. Hogy elfogadod a másikat a hibáival együtt.

2018. márc. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
17%
Nekem külön tetszene. Szex közben elnyomhatna a csökkent a testemen. 🙄
2018. márc. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
80%

Én már jöttem össze dohányzó emberrel, nem volt jó. Olyan szaga volt, rossz volt utána csókolózni, éreztem a ruháján, haján is.

Végül abbahagyta, aztán visszaszokott, aztán party dohányos lett, aztán nem tudom, mert dobtam őt. Nyilván nem ezért, de azért ez elég rossz dolog volt.

2018. márc. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
6%
Nekem se szimpatikus a dohányzás, engem is zavar a füst, de ha tényleg tökéletes lenne minden szempontból, akkor ezt "elnézném".
2018. márc. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
2%

Most komolyan a cigiert akarod dobni???!!! Mina fa**.

Bar nem voltam ilyen helyzetben, mert eddig csak dohanyzo baratnoim voltak, en is dohanyzom....de kb a cigi lett volna az utolso az osszes kapcsolatomban amiert dobtam volna oket.

2018. márc. 8. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!