Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményed arról, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed arról, aki online társkereső oldalakon, ha jól elbeszélgettek nem adja meg a fb elérhetőségét egyből, hanem mondja, higy majd meglátja, beszélgessetek még? Te megadnád? Nemet, kort is légyszi. : )

Figyelt kérdés

#svsvsvs
2019. szept. 19. 21:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%

Igaza van. Nem adnám egy jó beszélgetés miatt oda az elérhetőségem.

N40+

2019. szept. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%

Nem adnám. És nem szívesen adnám.

35n

2019. szept. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
95%
Én sem adnám meg random idegeneknek az elérhetőségemet.
2019. szept. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
23%
Valószínűleg férjezett de unatkozik, úgyhogy inkább még beszélgessetek...
2019. szept. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
13%
Eleve nem beszélgetnék olyannal, aki fent van az arckönyvön. Ha ennyire nem tud saját magára vigyázni, akkor én biztos nem leszek az apukája.
2019. szept. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
88%
Teljesen igaza van. Senkinek nem hiányzik, hogy (ne vedd magadra) egy elmebeteg egy visszautasítás után zaklassa a rokonait, ismerősit és valótlanságokat írjon róla.
2019. szept. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
23L
2019. szept. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
95%

Én sem adom meg. Facebookon azok vannak felvéve az ismerőseim közé, akiket valóban ismerek, és nem csak váltottunk 2 szót a neten (egy beszélgetéstől még nem leszel ismerős).

Vannak köztük rokonok, kollégák, volt iskolatársak, valamilyen közös érdeklődési kör csoportja/oldala révén ismerem, de például a kutyám korábbi ideiglenes befogadójával is tartom a kapcsolatot.

Én ingyenes társkeresőn vagyok fent, akinek az nem jó felület beszélgetni, azzal nekem nincs dolgom. A facebookon sem tudnánk többet beszélgetni (nem, akkor sem, ha zöld pötty van mellettem, mert mobilnetem van, és amiatt látszom onlinenak, akkor is, amikor munkahelyen vagyok és dolgozom).

34 éves vagyok

2019. szept. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
90%

Nem mindegy, hogy melyik felületen chateltek? Ugyanúgy akkor lehet beszélgetni, ha mindenki online, semmivel sem tud többet a face messenger, mint egy társkereső beépítettje.

Én sem adnám meg, főleg, hogy általában a romscames kamu emberek kezdik azzal, hogy jaaaaj nem jó itt menjünk àt más felületre.

2019. szept. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
90%

csak kozeli barataim, rokonaim, volt oszttarsak vannak feszen az ismeroseim kozott, igy kizart, hogy random idegeneknek megadjam az elerhetoseget


24/N

2019. szept. 20. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!