Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy férfi es egy nő között...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi es egy nő között szeretoi viszony van es nagy koztuk a távolság, akkor a férfi hivatkozhat arra hogy nem éri meg par órás együtt letert utazzon?

Figyelt kérdés

Volt egy ilyen mondata, hogy be kell látnunk, hogy pár órát tudunk lenni csak kettesben."

Lehet, hogy emiatt van az , hogy kevesebbszer tudunk együtt lenni, mint régebben? Úgymond bele unt ebbe? Hogyan tudnám ezt kideríteni??

Mert ugyan mondja , hogy nem a tavolsagrol van szó.

Lehet pár óra nem éri meg neki velem lennie? Vagy hogy értheti?



2019. szept. 23. 22:36
 1/7 anonim ***** válasza:
70%

hivatkozhat.


de ha van egy szeretőm, akkor vele akarok lenni... s ennyit megér.

Hol laktok?

Hány évesek vagytok?

2019. szept. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Savlekotő ***** válasza:
Általában ezeknek több szerető is van képben,luk akad közel is,legyen önbecsülésetek szerinted aki hülyére veszi a társát téged majd tisztel,hát nem max használ titeket, a többi mese. ..
2019. szept. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
37%
Egyszer ő utazzon hozzád, egyszer te ő hozzá.
2019. szept. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 peca1000 ***** válasza:
100%

Rájött, hogy egy lukért nem éri meg ennyit utazni, mikor a közelben is lehet.


Meg nagy macera hosszú kimaradt órákat kimagyarázni otthon.

2019. szept. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
61%

Nekem 2 eve van szeretom, 4 oranyira vagyunk egymastol es minden szomabton reggel 10-este 8 ig egyutt vagyunk. Panaszkodni meg nem hallottam.


Kerdes h mekkora koztetek a tav?

2019. szept. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nyilván nem vagy annyira fontos, hogy meg érje utazni. Viszont te is utazhatsz szerintem nyugodtan
2019. szept. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Az az igazság, hogy nem is nagyon erőlteti meg magát, a srác, hogy velem lehessen.

Mindíg olyan, mintha kifogásokat keresne, hogy ezért meg azért nem tud jönni.

De régebben nem így volt, mindig alig várta, hogy velem lehessen.

Mondjuk azóta lett neki állandó kapcsolata egy férfival, de mindig azt mondja, hogy engem is ugyanúgy szeret és ő is szeretne velem lenni.

De úgy érzem, olyan mintha ezek csak kifogások lennének részéről, hogy nem tud velem lenni.

Ha valaki nagyon szeretne lenni valakivel, akkor megtesz mindent, hogy az illetővel lehessen.

Nem így van?

2019. szept. 25. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!