Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van úgy értelme randizni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van úgy értelme randizni, hogy a nagy távolság miatt alig talákoznánk?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy csajjal,de 120km-re lakik tőlem.

A hónapban mindenképp elutazom abba a városba,mert egy barátomat is meglátogatom.

Viszont ritkán tudnék csak elutazni ebbe a városba és a lány se szokott az én városom fele jönni.

Így van értelme egy randinak vagy mondjam le?


2019. aug. 6. 07:34
 1/8 anonim ***** válasza:
23%
Semmi értelme. A távkapcsolatok nem működnek hosszútávon.
2019. aug. 6. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ên is ismerek olyat,akik távkapcsolatbab maradtak,együtt,költöztek össze,és kb. ekkora volt a távolság is,hanem nagyobb.A másik fél is utazhat hozzád,nem csak Te...

Szerintem kár ezen gondolkozni már a randi elején,lehet gyorsan kiderül nincs vonzalom,nincs közös pont,nem olyan szimpi.Ezért kár volna már akkor eldönteni,hogy ennek semmi értelme,mikor még el sem kezdődött.

Akkor randit sem kelett volna megneszêlni vele.

2019. aug. 6. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Lazy Lover ***** válasza:
0%
Nem nagyon de ezt neked kell eldönteni
2019. aug. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem hagyd. Nagyon szar a távkapcsolat. Ha nem muszáj, ne menj bele.
2019. aug. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Noren1989 ***** válasza:
68%

Hát figyelj...igazából attól függ, hogy mi az igénye a lánynak.


Nekem pl volt, aki a kezdetek kezdetén elvolt a távkapcsolattal, majd idővel jóval több igénye lett a személyes jelenlétre (megjegyzem, hogy ez normális dolog).

2019. aug. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%

Na most ez működhet de csak is akkor ha mindketten akarjátok és tesztek erte! Akkor csak is akkor működhet azt javaslom par dolgot beszéljetek majd meg pl:

-Az utazást azt mindig felesbe álljátok!

-Mindig beszéljetek le egy fix időpontot kinek van több szabad ideje és akkor az egy pár napra ott marad a másiknál

-na most a bizalom! Ki kell érdemelni egymás bizalmat hogy a háta mögött nem csalja meg a másikat!

-minden napos kommunikáció nem kell mindig fix 2 órát beszélni el lehet huzni egész napra ha már kifogytatok a mondanivalóbol pl ha dolgoztok suliban vagytok szünetekben egy par percet irtok a másikkal

Valamint lassan lehet mélyebb dolgokról is beszélni gondolatokrol meglátásokrol elvekről tapasztalatokról jövőről múltról


Hidd el ha ezt igy sikerül ossze hoznatok

Akkor egy nagyon erős kapcsolatban lesz részetek ahol tényleg biztok egymásban nagyon jol ismeritek egymást megbecsülitek még az egymással töltött perceket is szoval nem lesz az hogy most egésznap punnyadtok

2019. aug. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
30%
Legalább próbáld meg!
2019. aug. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
53%
Mi a férjemmel úgy ismerkedtunk meg, hogy 150km volt koztunk, sok volt a bonyodalom, megis sikerult heti egyszer egy napot egyutt toltenunk, neha egy-egy hetveget is, aztan egy egesz honapot nala laktam, mikor az o varosaban gyakorlatoztam a munkahelyen. Egy ev utan osszekoltoztunk, 2,5 évvel a megismerkedsunk utan osszehazasodtunk 3 héttel ezelott.
2019. aug. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!