Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti mit szólnátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit szólnátok, ha a randin a férfi előtted menne be az ajtón és nem nyitná ki nektek? És ha este nem kísérne haza?

Figyelt kérdés

Nagyon vártam a tegnapi randimat, de elég furcsán alakult. Mentünk be a teázóba, az úriember bement előttem, arra számítottam, hogy tartani fogja az ajtót, mint ahogy az eddigi randijaimon tapasztaltam, de nem így történt. Bement, hátra sem nézett és az ajtó meg majdnem pofán csapott, amiből ő persze semmit sem vett észre.

Engem ez eléggé kiábrándított, de azért még maradtam, hátha...

Ittunk egy teát, utána elindultunk haza, már késő volt és sötét (kb 9 óra.) Ő kb 5 percre lakott onnan, nekem meg fél órát kellett utaznom. Megkérdezte, hogy ugye nem baj, ha nem kísér haza... Mondtam, hogy nem, mert nyilván nem fogom kérni, ha ő nem akar elkísérni, de nyilván jól esett volna, ha legalább egy darabig elkísér. De még csak a metróig sem kísért el, hanem elrohant a villamosra...

Azt gondoltam, hogy biztos nem jöttem be neki. De másnap reggel írt, hogy mikor találkozunk újra. Én megmondtam neki, hogy nem szeretnék vele többet találkozni, amitől totálisan kiakadt.

Lányok, ti hogy reagálnátok minderre? Ti is kiábrándulnátok és nem mennétek több randira az illetővel?

22L, 26F



2019. szept. 25. 18:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
35%

Mit vártál egy kölyöktől?

Felnőtt FÉRFI partnert keress!

2019. szept. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%

Teljesen igazad van, jól tetted.

Azt hiszem egyébként, hogy ilyen helyekre a férfinak kell előre menni, ha esetleg valami gond lenne, valaki megtámadna, hogy téged érjen.

De itt, ha hagyta, hogy rád csukódjon az ajtó, szimpla bunkóságról volt szó.

Ha érzel rá ingert, mondd el neki az okot, hátha megszívleli, bár az építő kritikát sem bírjàk fogadni jó néhányan, és ez amúgy is nagyon kiábrándító, hogy neked kell mindjárt illemtannal kezdeni a kapcsolatot.

Tetszett? Ezenkivul szimpi?

En mondjuk ezek utan ugy kiabrandulnek, hogy nem akarnék semmit.Arra asszocialnek, hogy elkényeztetett, önző.🤷🏻‍♀️

2019. szept. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
56%
*hogy ne téged érjen
2019. szept. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
51%

Egyrészt a teázóba és mindenféle idegen helyre az illemtankönyvek szerint a férfinek kell előre mennie, hogy meggyőződjön róla, hogy a helyszín biztonságos/megfelelő-e a hölgy fogadására.

De azért feltételezem, illene tartania az ajtót, amíg a hölgy felzárkózik.

Hogy nem kísért haza...

Hát ezer oka lehet. De valószínű annyira még nem szerelmes.

Én elmondanám neki, mi a bajom és a válasza alapján tenném meg a következő lépést.

2019. szept. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Azt hiszem, nem egyértelműen írtam. Nem az a gond, hogy bement előttem, tudom, hogy a férfinek kell előbb bemennie. Az a bajom, hogy minden udvariasságot mellőzve csak úgy bement, hátra sem nézett és nem fogta meg az ajtót.

Szerintem úgy kellett volna, hogy bemegy és megfogja az ajtót.

2019. szept. 25. 18:26
 6/12 anonim ***** válasza:
86%

Uigy reagaltam volna, nem a te embered.

Van a haztombunkben (kilfoldon elek) egy orosz no egy torok hapsival. A ferfi mindig elol megy, vastagon leszrja a no mit csinal, most gyerekuk lett, a no kuszkodott a babakocsival, betolta a lepcsohazba, en tartottam meg neki az ajtot, a "ferfi" meg a lepcsosor tetejen allt rovidgatyaban, egy lepest nem tett volna h segitsen.

A fiu akivel randiztal onzo. Ennyi. Van erre szukseged? Az orosz csajnak igen, most issza a levet.

2019. szept. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Idegen helyre való belépéskor a férfinak illik előre menni, az ajtót viszont illik megtartania, amíg a hölgy beér. Amit írtál, hogy az ajtó majdnem orrba vágott, az kevésbé az illem nemtudása, inkább már bunkóság számba megy: azt ugyanis, hogy az ajtót meg kellett volna fognia, az etikett ismerete nélkül is tudnia kellett volna. (Ennek ellenpárja: távozáskor a hölgy megy előre, miközben a férfi nyitja neki az ajtót.) Amúgy ennek a szabálynak egyrészt az a háttere, hogy belépéskor a férfi "ellenőrzi, biztosítja" az idegen terepet, másrészt ezeken a helyeken általában befelé nyílnak az ajtók, így emellett a szabály mellett szól az a praktikus érv is, hogy kívülről nehéz lehet az ilyen ajtót nyitni és megtartani, míg a hölgy átmegy rajta.


Távozáskor szintén illett volna felajánlania, hogy hazakísér. Az, hogy elrohant a villamosra, szerintem már egyenesen tragikus.


Egyetértek veled, szerintem is kiábrándító.


(#6-nak: annak, hogy a török ürge így bánik az orosz lánnyal, nem az illetlenség vagy önzőség, hanem más az oka: a kulturális különbség. Az ő társadalmukban ugyanis hagyományosan hasonlóan bánnak a nőkkel.)


36/F

2019. szept. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát, elég nagy tapló lehet. Főleg ha még készpénznek is vette, hogy lesz új randi.
2019. szept. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem ő a Te embered. Hagyd a francba. Nem is kell, hogy magyarázkodj neki.
2019. szept. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Én örülnék neki, hogy úgy kezel mint egy életképes felnőtt embert aki képes megoldani a saját életét. Ha neked ilyen mesebeli udvarias lovagra van szükséged, akkor azt előre tisztázni kell. Ma már elmosódnak ezek a hagyományok és a férfiak sem tudják kinek melyik kell. Én személy szerint hülyeségnek tartom ezeket és megalázónak. Egy idegennek meg nem fogom megmutatni hogy hol lakok ráadásul. Nem egy okos húzás a mai világban.
2019. szept. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!