Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez mennyire normális? Tegnap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire normális? Tegnap este találkotunk és már 4szer hívott. Kicsit félek is.

Figyelt kérdés

Tegnap a lakásom előtt összetalálkoztam egy helyes, jófejnek tűnő sráccal és egy aranyos csajszival akik bemutattak pár barátjuknak (kb 5 percre iszogattak a parton a lakásomtól, a lakótársam meg otthon volt tudta, hogy lemegyek a parta picit, az ablakból még látott is ha kinézett, beteg volt csak azért nem tudott lejönni, mi ketten kifejezetten elővigyázatosak vagyunk), eldumálgattunk a sráccal, de kb háromnegyed óra és egy kis pia után az ártatlan flörtölésből dúrva nyomulás lett, sajnos addigra már megadtam a számomat is (még azelőtt, hogy lerészegedett volna), max 1 órát dumáltunk, de miutan megadtam a számom vagy 10x megpróbált megcsókolni, addig nem hagyott elmenni amíg egy szájra puszit nem adtam neki (kb 2 másodperc lehetett az egész), vissza akart kísérni hazáig de nem hagytam. Aznap este kétszer hívott, hogy hazaértem e és másodszor, hogy nem akarok e nála aludni. Mondtam, hogy részeg, menjen haza pihenni és, hogy nem akarok nála aludni.

Ma 2ig kétszer hívott, elsőre nem vettem fel mert a családommal voltam, másodjára felvettem. Azt kérte menjek át hozzá filmezni, a haverjával meg neki a csajával, mondom neki egyrészt nem ismerlek nem fogok egy vadidegen lakására felmenni másik meg, hogy nem is vagyok a városban, kérdezi mikor leszek megint ott, mondtam, hogy xy napon de akkor egész héten dolgozok is és nem akarok semmikor sem felmenni hozzá.

Ezzel a viselkedéssel teljesen elvágta magát nálam, hiszen egyértelműen látszik, hogy csak megd@#na.

Azóta szerencsére nem hívott, de kicsit félek, a hapsi 3szor olyan nehéz mint én, több mint 20 centivel magasabb és tudja hol lakok.

Most mit kéne csinálnom? Ha nem hív fel nem csinálok semmit, de ha legközelebb felhív akkor csak megmondom, hogy nem akarok tőle semmit.

Attól félek, hogy mi van ha nem fogadja el a nemet?

Van valami tanácsotok?



2018. aug. 13. 00:11
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Egyébként bocsánat a helyesírási hibákért, mobilról írok.
2018. aug. 13. 00:13
 2/15 anonim ***** válasza:
70%
Nem normális alig háromnegyed óra után megadni valakinek a telefonszámodat. Nem normális olyan embernek szájra puszit adni, akinek nem akarsz. Remélem, tanultál az esetből, kedves felnőtt kérdező.
2018. aug. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
78%

Na nem, kihívod magad ellen a sorsot, az ördöggel paktálsz, kokettálsz, utána meg segítség. xd


Mit gondoltál mégis mit akar egy pasi, szájra puszi, lehet herpeszes volt.

Hívd a 112-öt ha nem száll le rólad.

2018. aug. 13. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
13%
És adj hálát az égnek, hogy ez egy magyar pasi, aki valszeg érteni fog a szóból, mert az araboktól nem szabadultál volna ilyen könnyen.
2018. aug. 13. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért veszed fel a telefont? Le kell tiltani a számot, és kész. Egy idő után megunja. Hamarabb, mintha felveszed, és vitatkozol vele...
2018. aug. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Hát igen, én vagyok az ilyen naív kislány, mindenkiben a jót akarom látni, de a világ nem rózsaszín, ezt most megtanultam annyi biztos.

A szájra puszi meg úgy nézett ki, hogy addig fogta jó erősen a karom, amíg nem adtam egyet neki, nem azért adtam mert hú de akartam. De a telefon tényleg az én saram, én voltam ilyen kis naív hülye, hogy nem csak megadtam de még fel is vettem és most ihatom a levét.

2018. aug. 13. 00:26
 7/15 anonim ***** válasza:
82%
#4 ki az a hülye csaj aki leáll egy ismeretlen arabbal? :D
2018. aug. 13. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
78%

A férfiakkal óvatosnak kell lenni- még a magyarokkal is - mert orosz rulett az egész; kifogsz egy ilyet aztán hetekig nézelődhetsz hátrafelé az utcán, hogy nem követnek-e. Mást tényleg nem tudsz tenni, mint hogy szépen, finoman elhajtod. De azért legyél egyértelmű; ha egy hajszálnyi kételyt is érez benned, akkor azt fogja hinni, hogy mégsem akarod lezárni a kapcsolatotokat, hanem csak kéreted magad, és innentől nem fogod tudni egyhamar elhajtani.



Amúgy ja, férfinak rövid ismeretség után számot nem szabad megadni, mert sosem tudhatod, hogy mik a szándékai. (Bár gondolom ha ilyen férges agyú, akkor a neten is ugyanúgy rád tud szállni...)

2018. aug. 13. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
ja amúgy 2 perc letiltani a számot...
2018. aug. 13. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
7: Hát például az ilyenek, akik meggondolatlanul ugrabugrálnak a vízpartokon, meg isten tudja még hol nem.
2018. aug. 13. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!