Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az arab barátom be akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az arab barátom be akar mutatni a családjának videón. Mire figyeljek, hogyan üdvözöljem őket?

Figyelt kérdés
Tudtok néhány szót az üdvözléshez? Kinek mennyi idő után történt ez meg, mert én nagyon korainak találom ezt. Egy hete ismerem. 😅

2019. szept. 29. 06:25
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
75%
Sztem most menekülj! Különben visz haza, ha nem harmadik feleségnek, majd udvozolheted a következő nejeket! Nőnek ott semmi joga, sztem első körben ezekről informálodj!
2019. szept. 29. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 A kérdező kommentje:
Hogy érted hog, visz haza? Esetleg volt ilyen kapcsolatod, vagy tapasztalatod?
2019. szept. 29. 06:36
 3/57 anonim ***** válasza:
68%
Kérdező! Te kotekedsz? Játszod az okosat? Nem, nem volt ilyen kapcsolatom meg, nem is lesz, de millió sztori van arab európai párkapcsolatok miként végződnek. Gondolom te egyről sem hallottál...
2019. szept. 29. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
78%
Másik. Ha nem arab lenne, akkor sem lenne normális, hogy egy hét után videón akár szülőknek bemutatni. Teljesen más kultúra, ott a nők használati tárgyak kB. Nincs semmi joguk. Szóval, hajrá!
2019. szept. 29. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 A kérdező kommentje:
De én nem ezt kérdeztem, hogy mik történtek, hanem hogy hogyan üdvözöljem a családját. És akinek volt hasonló tapasztalata azoknak a véleményére lennék kíváncsi!
2019. szept. 29. 06:41
 6/57 anonim ***** válasza:
81%
Mondd meg neki, hogy még nem akarod. Telefonon, nehogy megverjen.
2019. szept. 29. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
97%

A barátod milyen státuszban tartózkodik Magyarországon? Vannak érvényes papírjai? Ha igen, ezek hamarosan lejárnak esetleg? Házasságról is beszélt már? Azért kérdezek ennyit, mert nagyon korai az 1 hét bemutatni téged. Akkor szoktak ilyet, ha sürgősen házasodni szeretnének az itt tartózkodás miatt. Csak remélem, hogy esetedben nem erről van szó!

Amúgy a kérdésre válaszolva, teljesen normális módon, tisztelet tudóan megmondod a neved, ha kérdeznek, válaszolsz. Tudják, hogy te más kultúrából származol, az udvariassági formulákon kívül nem várnak el semmit. Különösen nem 1 hét után.

2019. szept. 29. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
84%
Kedves kérdező! Ennyi ésszel igényelj magadnak gondnokot, aki felügyeli a pénzügyeidet, meg úgy általában a cselekedeteidet. Te nem vagy beszámítható.
2019. szept. 29. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 A kérdező kommentje:
Tunéziában él, és igen már beszélt a házasságról.Azt akarja hogy utazzak oda. Természetesen nem akarok menni. Papíron még házas vagyok. Azt mondta nem érdekli a lényeg hogy menjek és ismerjük meg egymást. Hát elég furcsa.
2019. szept. 29. 07:04
 10/57 anonim ***** válasza:
99%

Nézd kerdezo, azért simán csak józan paraszti esszel végig gondolva nem épp átlagos dolog egy hét ismerettseg után házasságról beszélni és általában ennyi idős kapcsolatot a szülőkkel sem nem szokás megosztani.

Üdvözüléshez a napszakban megfelelő köszönés a jó. Ha nem tudod az adott nyelvet, akkor a saját nyelveden. Ennyi.

2019. szept. 29. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!