Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti elmondjátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti elmondjátok a többi csoporttársnőnek/kolléganőnek ha egy fiú a suliban/munkahelyen bepróbálkozik nálatok?

Figyelt kérdés
Tehát pl. egy fiú elhív randira, vagy szerelmet vall stb. és ti kikosarazzátok. Utána erről beszélnétek a közös évfolyamtársakkal? Vagy inkább diszkréten titokban tartjátok.
2019. júl. 5. 08:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem mondanám el. Az elutasítás szerintem bőven kellemetlen számára, nem akarnám még kínosabb helyzetbe hozni, hogy elpletykálom a dolgot. Bepróbálkozott, nem jött össze, nem kell ezen tovább csámcsogni, érje meglepetésként a következő munkatársnőt/diákot a közeledése, hátha nála összejön a dolog.
2019. júl. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem szoktam elmondani az ilyet. Egyszer volt csak, hogy elmondtam pár csajnak. Az is azért volt, mert aki randira hívott elég beteges módon nyomult lányokra, követett, mindenki tartott tőle. Tehát ott már mindenki tudta hogyan viselkedik. Így tulajdonképp csak figyelmeztetés, tapasztalat csere volt a cél. De mondom, itt ebben az esetben a pasi nem volt százas, tuti van valami mentális betegsége.
2019. júl. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem szoktam elmondani.
2019. júl. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem mondanám el! Ez mindenkinek a magánügye.
2019. júl. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha kikosaraztam, nem mondtam el. De ha összejöttünk, akkor igeeeen:-)
2019. júl. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyszer mondtam el több embernek. Elegem lett, hogy részegen folyamatosan nyomult, elállta az utamat, követett hazáig, miközben volt barátnője. Mondtam neki, hogy köztünk nem lehet semmi. Persze mikor kijózanodott sértetten észre sem vett, ki tudja a csoporttársainak miket mondott rólam. Facebook-on anno ő jelölt be, visszajelöltem, mert egy udvarias marha vagyok, erre kiírt valami rám vonatkozó kétértelmű sértést, mintha én nyomultam volna rá és már unná. Aztán letiltott. Ezek után elmondtam a közös ismerősöknek, hogy mi a helyzet. Szólnom kellett volna a barátnőjének, de a hasonló eseteket nézve, nem hitt volna nekem. Jóval szebb lány volt, egyszerűen szerintem hihetetlen lett volna neki, hogy nálam próbálkozott be többször is a barátja(gondolom dgást akart csak).
2019. júl. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!