Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért dolgozik két munkahelyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért dolgozik két munkahelyen egy srác, ha amúgy is megvan mindene, sőt?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy sráccal, nagyon intelligens, humoros,jófej. A szüleinek több lakása is van, ő az egyikben lakik, így nem kell albérletet fizetnie. Ennek ellenére 2 munkahelyen is dolgozik. Befektetései is vannak. Nem értem, minek gyűjt ennyi pénzt, ha amúgy is van neki elég. Nem az a felvágós típus, teljesen hétköznapi átlagos embernek tűnik ránézésre. Csak utazásokra költ úgy rendesen. A szülei tele vannak pénzzel, ő mondjuk többször mondta,h minél inkább függetlenedni akar tőlük.
2019. szept. 9. 21:32
 1/10 Lazy Lover ***** válasza:
Kérdésedben a válasz :D
2019. szept. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Szimpatikus a pasi.
2019. szept. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Klau97hun ***** válasza:
Ennyi... a szüleinek van pénze.. ott is a válasz.
2019. szept. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
97%
Nem, hogy örülnél, hogy találtál egy rendes fiút aki nem cseszi el a pénzét, és meg is dolgozik érte. Én összetenném a két kezem érte, nem pedig miérteket keresni
2019. szept. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
18%

Ismerem a fajtáját!


Játssza a nagy "ÉN FÜGGETLEN VAGYOK!!!" felnőttet, de azért apuék lakásában élnek, apuéktól kapott kocsival járnak, és apu tolta be egy menő állásba.


Ha meg apu becsődölne, totál depis, meg alkesz lenne a csepeli bérleményben, havi 150-bő.

2019. szept. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
60%
Mert dolgozni a normális emberek nem csak a pénz miatt szoktak. Ha megnyerném a lottót akkor sem hagynám ott a munkát amit csinálok és a karrieremet. A szüleim pénzén szintén nem fogok élősködni. Teljesen alap dolog egy felnőtt embernél.
2019. szept. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
4%
Aki két munkahelyen is dolgozik, az általában kevesebbet keres mint, aki csak egyen. Normális ember TÚLÓRÁZIK és nem két munkahelyen dolgozik.
2019. szept. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mi a baj? Mert úgy akar!
2019. szept. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mert karrierista. Munkába fojtja valamilyen bánatát. Ismerem az ilyen embereket.
2019. szept. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Neki nincs pénze, a szüleinek van. Ő miért ne dolgozhatna, hogy neki is legyen? Nem értem a logikát.
2019. szept. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!