Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jogosan érzem szarul magam ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan érzem szarul magam ez miatt? 19F

Figyelt kérdés

Van egy lány aki 70km-re lakik kb. tőlünk. Vonat+metró+busz tömegközlekedéssel. Beszélgetünk szinte egész nyár óta msn-en leginkább, és találkoztunk junius végén amivel nem volt semmi baj, végül távolság miatt úgy döntöttünk marad az msn beszélgetés. De rájöttünk hogy hát csak jó lenne találkozni meg midnen, összejönni mert jol elvagyunk, van közös téma, tetszik is a lány, ő is hasonlóan van. Nemsokára fogunk találkozni amikor is összejövünk valószínűleg, ha rajta múlna már rég találkoztunk volna de én mindig halogatom azzal az indokkal hogy nem jo nekem különbözö okokbol. És hogy csak később tudunk találkozni, nagyon megértő. Megérti. Az ok az hogy nem vagyok egy hu de jó anyagilag. Bérlet, stb stb..kellene. Az meglenne de mindig kell valahova menni azért. Jo van ingyen hely is tudom. És ez az ok de csak nem mondom már meg neki . Nála nem gond az anyagiak ugy veszem észre(barátnőkkel sokfelé kirándulás, stb)


Jogosan érzem magam szarul ez miatt hogy vár rám? Hozzáteszem találkozo legkésőbb honap végén lesz csak már azért egy honapja lassan igy megy


2010. júl. 15. 22:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

szerintem találkozz vele, ne húzd a végletekig, mert tudod milyen a női logika... elkezd kombinálni, hogy vajon miért nem akarsz vele találkozni, és aztán majd nézhetsz.

találkozzatok, menjetek sétálni, ebben a melegben max egy üdítőt, fagyit fizess neki, annyira csak futja.

aztán pedig keressél valami diákmunkát, 19 éves vagy.

2010. júl. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
jah. de igen becsülöm azokat, akik siránkozás helyett elmennek dolgozni.
2010. júl. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ha elmész a lányhoz, az neki még semmi, neked meg már pár ezerbe belekerült, és még a csaj virágot, ajándékot se kapott, sehova nem mentetek el.

Előbb utóbb rád fog unni, ha nem viszed sehova, nem biztos, hogy megérti, hogy neked nincs pénzed ilyenekre.

Menjen ő hozzád, ha már úgyis el van eresztve anyagilag. Ha erre nem hajlandó, akkor egy kicsit egyoldalú a vonzalom.

2010. júl. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Mendus ***** válasza:

Hú, pont így vagyok én is! De én lány vagyok :)

Nekem is az anyagiakkal van a gond, és neki is.

És nálunk meg a srác akar talizni egyfolytában, mondjuk én 4 éve ismerem, mert együtt voltunk fél évig, de nagyon nehezen lehetett megoldani az utazást :S Ezért lett vége, mi is júni végén taliztunk de nem lett semmi, mert nekem így nem jó! :S Sajna...

2010. júl. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

okés, az lesz:D

Annyira azért nem vészes az anyagiak csak rosszul érzem magam emiatt hogy ezért kell húznom a találkozót

2010. júl. 15. 22:53
 6/13 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki kerek perec, hogy nem vagy eleresztve. Anno én is ezt tettem barátnőmmel. Megbeszéltük, hogy mi napról napra élünk (ez azért erős túlzás), de az albérletet is nehezen bírja a család. Egyetemista vagyok, nincs saját jövedelmem, csak ösztöndíj, meg nyári munka. Ő megérti, néha egy mozi, vagy valami belefér, de nem szórjuk a pénzt.

Azért van szánk, hogy mindent megbeszéljünk.

2010. júl. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Hát, ha már most ilyen macerás, én elgondolkodnék, hogy megéri-e ennyi energiát belefektetni. Én olyat keresnék, aki közelebb van.
2010. júl. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

tedd túl magad rajta..ezvan:/

szerintem amikor tudsz mész.egyenlőre nem tudsz mit tenni:/

2010. júl. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha megértő, akkor nincs baj. Lehet ő is pont erre gondol, és tisztában lehet vele, hogy nem mindekinek olyan könnyű mint neki, és pont ezért olyan megértő. Szerintem aranyos, h aggódsz, ő meg aranyos, hogy vár rád.:) Ha mondod neki, hogy legkésőbb hónap végén, akkor tudomásul veszi és kész. Akkor lesz nagyon mérges, ha ezt megígéred neki, és nem teljesíted. Szóval mindig csak biztosat mondj neki, így nem lesz halogatás.:)
2010. júl. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Nagyon rossz ez így összeillenénk szeritnem, sok a közös téma jol kijövünk stb...

Hát nem az hogy sehova de pl. minden héten drágább helyekre nem igazán:S

Melo érdekes lenne mert akkor vele mégkevesebbet tudnék találkozni és suli mellett nemtudom hogy menne

2010. júl. 15. 23:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!