Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jogosan érzem szarul magam ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan érzem szarul magam ez miatt? 19F

Figyelt kérdés

Van egy lány aki 70km-re lakik kb. tőlünk. Vonat+metró+busz tömegközlekedéssel. Beszélgetünk szinte egész nyár óta msn-en leginkább, és találkoztunk junius végén amivel nem volt semmi baj, végül távolság miatt úgy döntöttünk marad az msn beszélgetés. De rájöttünk hogy hát csak jó lenne találkozni meg midnen, összejönni mert jol elvagyunk, van közös téma, tetszik is a lány, ő is hasonlóan van. Nemsokára fogunk találkozni amikor is összejövünk valószínűleg, ha rajta múlna már rég találkoztunk volna de én mindig halogatom azzal az indokkal hogy nem jo nekem különbözö okokbol. És hogy csak később tudunk találkozni, nagyon megértő. Megérti. Az ok az hogy nem vagyok egy hu de jó anyagilag. Bérlet, stb stb..kellene. Az meglenne de mindig kell valahova menni azért. Jo van ingyen hely is tudom. És ez az ok de csak nem mondom már meg neki . Nála nem gond az anyagiak ugy veszem észre(barátnőkkel sokfelé kirándulás, stb)


Jogosan érzem magam szarul ez miatt hogy vár rám? Hozzáteszem találkozo legkésőbb honap végén lesz csak már azért egy honapja lassan igy megy


2010. júl. 15. 22:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

szar ügy, ebből is látszik, hogy a szerelemhez akkor is kell pénz, ha tényleg szereted az illetőt, mert a MÁV sem repít el hozzá ingyen

remélem a lány olyan, aki megérti ezt, akkor talán hosszú távon is lehetne rá számítani

ha meg ezt sem képes felfogni, akkor hagyd, nem lenne jó, ha akkor is értetlenkedne, amikor közösen kell majd viselnetek egy lakáshitelt vagy autó törlesztőrészletet (persze az még odébb van, de a mostani reakciói sokat elárulnak arról, hogy hogyan viselkedne egy komolyabb kapcsolatban, amiben óhatatlanul is vannak nehezebb időszakok)

2010. júl. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

áhh nézd a jó oldalát mi 320 km re lakunk és pesten találkozunk egy egy ilyen kiruccanás nálunk is megterheli a családi kaszzát még akkor is ha általában az anyagiak nem jelentenek problémát

hiszen kell:

vonatjegy v esetleg benzin

ha ottvagyunk akk már menni is kell valahova

enni-inni

és még milliónyi dolog ---teljesen megértelek

am azt javaslom h mindezek ellenére találkozzatok amilyen gyakran csak tudtok hiszen nemlenne jó ha a távolság v ha a pénz miatt szakadna meg egy kapcsolat ennyi áldozatot pedig szerintem megér.

2010. júl. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Oké, találkozni fogunk...már csak azért is mert nem akarom igy hagyni a dolgot főleg nem anyagiak miatt:|

Tudom mit szalasztanék el...nagyon aranyos lány

2010. júl. 16. 12:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!