Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek túlreagáltam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek túlreagáltam, vagy tényleg jogosan esett szarul? (a lényeg lent)

Figyelt kérdés
Összefoglalva, barátnőmmel távkapcsolatban vagyunk egy ideje, szeretem nagyon, és ő is, viszont elég féltékenyek vagyunk.Én kevésbé teszem szóvá, de elvárom hogy ő se.És az történt ma reggel, felhívott melóból, hogy jani, béla, józsi,(akiket mellesleg nem ismerek) fäsztudja kikkel elvan, és hogy azért hívott hogy féltékeny legyek..Korán lévén besokalltam és mondtam hogy hagyjon mert szarul esett, és rányomtam a telót.Pár perce felhív, elkezdi le vagy sz@rva..és rám nyomta..Most akkor szerintetek, ki volt szemét a másikkal, és jogos a felháborodásom, holott, én ilyet nem csináltam vele egyszersem.(?)Köszi a válaszokat előre is. 20 évesek vagyunk amúgy
2011. jan. 9. 10:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, nálam ha egy csaj direkt arra játszik, hogy féltékeny legyek, kerek perec meg szoktam mondani, hogy ott az ajtó, el lehet menni. Cukkol, hogy milyen jól elvan XY pasikkal? Legyen, majd én is találok helyette más nőt. Ennyi.
2011. jan. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, igazad van.És ez nem is első eset, de ezzel kezdi elérni hogy leszarjam mi van vele..és ha még neki áll feljebb, akkor menjen, legyen mással.:/
2011. jan. 9. 10:34
 3/17 anonim ***** válasza:

Jogosan esett szarul.

Azért felhív, hogy féltékeny légy?????? Jó ég, milyen nők vannak. Szégyen.

2011. jan. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
De vágod ,kerek perec ezt mondta, "...csak azért mondom, hogy féltékeny legyél.." mondom zsír. Most meg felhív, hogy megbántottam, mert h rányomtam..Ja és kiderült h nem is volt velük, csak kitalálta..na most akkor..f*szkivan komolyan..
2011. jan. 9. 10:49
 5/17 anonim ***** válasza:
Nekem egy kapcsolatban alapvető a kölcsönös szeretet és bizalom. Ha valaki féltékennyé akar tenni, az a bizalom hiányát jelenti. Na meg ez egyfajta átverés, aminek nálam szintén nincs helye egy kapcsoaltban.
2011. jan. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok, de ilyet akkor csinálnék, ha totál hülyét akarnék csinálni saját magamból. Ne haragudj, de milyen ember már a barátnőd? Szórakozik a te érzéseiddel. Jogosan akadtál ki, ez annyira gyerekes és szemét, nevetséges viselkedés!
2011. jan. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Igazatok van teljesen, csak úgyhogy közben meg szeretem, nehéz tiszta fejjel gondolkodni.De én béketűrő vagyok, de ezeket a dolgokat feljegyzem, főleg hogy ez nem az első ilyen jellegű dolga, és ha majd még gyűlik, kitálalom, és hagyom a fenébe, csak beteggé tesz ez a folytonos szarakodás.Minden esetre köszi a válaszokat!
2011. jan. 9. 11:03
 8/17 anonim válasza:
Nagyon gyerekes dolog ilyet csinálni :D Ezen csak nevetni lehet. Még jó, hogy ezek után kinyomtad. Beszéld meg vele, mire volt ez jó. L/17
2011. jan. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Felhívott, bocsánatot kért, mondta hogy szeret, mondtam neki h jó. Erre bepukkadt, h jól gondoljam meg hogy csak ennyit mondok-e.. Mondom ne várjon többet mert eléggé rosszul érintett ez a kis "csíny"..Am bocsi hogy ideírok minden fejleményt, csak muszáj kiírnom magamból, és értékelem a válaszokat is, köszi srácok!
2011. jan. 9. 11:32
 10/17 anonim ***** válasza:

végy nagy levegőt, és hajítsd ki.

ez totálisan gyermekded húzás volt...


25L

2011. jan. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!