Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, volt veletek olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, volt veletek olyan, hogy konkrétan azért utasítottatok vissza egy férfit, mert sokkal jobb anyagi helyzetben volt nálatok?

Figyelt kérdés

Tehát mondjuk a felső 10%-hoz tartozó férfi, aki éves szinten többször utazik külföldre,távoli kontinensekre is, luxus sportokat űz, menő éttermekbe jár és a barátai,családtagjai is ilyen emberek. Volt olyan, hogy megvolt az összhang de emiatt inkább mégis elutasítottátok az illetőt, mert mondjuk úgy éreztétek ,hogy nem illetek bele ebbe a körbe?

Azok is válaszolhatnak, akikkel még nem fordult ilyen elő, de ha ilyen helyzetbe kerülnének, akkor hogy reagánának.


2019. okt. 10. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:
50%

Nem hiszem, hogy emiatt visszautasítanék egy férfit. Viszont, ha megpróbálnám vele és "kinéznének" a köreiből az ismerősei, illetve a családja akkor lehet, hogy azt mondanám, hogy köszönöm ennyi elég is volt. Hiszen biztosan van olyan ismerőse, aki felsőbbrendűnek érzi magát azért, mert tehetősebb, mint pl te vagy én. :D


Olyan már volt, hogy tinderen dumáltam egy sráccal minden klappolt, jót dumáltunk, már órák óta tartott a csevej, aztán leírtam neki, hogy roma lány vagyok és az anyukájával jött meg a családjával, hogy őt nem zavarná ez, mert nem látszik rajtam meg intelligens vagyok, de hogy akkor mi lesz?! Mert ő a családi vállalkozásban dolgozik és anyuka, ha megtudja lesz baj és lehet nem is pénzelik majd. :D Természetesen rögtön hagytam is a srácot.


23/L

2019. okt. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A probléma többnyire nem ebből ered, hanem sok ilyen férfi hozzáállásából az élethez, az emberekhez, a humanitáshoz, a pénzhez, a nőkhöz, meg úgy mindenhez. Tisztelet a kivételnek.

A kérdésre válasz: nem, csak a jó/jobb(?) anyagi helyzet miatt nem utasítottam vissza senkit. Inkább a jó anyagi helyzetből (is) eredő üresség, fellengzősség, nagyképűség, flegmaság stb. miatt.

Hogy ki van nálam jobb anyagi helyzetben és ki nem, az nagyon relatív. Tanuló vagyok és elsősorban a szüleim pénzéből élek. Nekik sok van, nekem ha úgy vesszük nincs, legalábbis nem olyan amiért én dolgoztam volna meg.

2019. okt. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amúgy a “távoli kontinensek” megfogalmazás nagyon vicces :D
2019. okt. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem utasitottam vissza, de nem igazan mertem belemenni ebbe.

22/L

2019. okt. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Igen, volt. Ő nyilván nem tudott volna alkalmazkodni az én egyszerűbb életemhez (pedig az enyém sem szegény), nekem viszont egyáltalán nem lazaság és harmónia minden nap kiöltözve menni valahova, és főleg, hogy abban a körben nagyon figyelték, hogy kin hány millió Ft-os karóra van, milyen márkájú táska, ruha, öv.. Iszonyú fárasztó. Minden alkalommal, úgy éreztem, szerepet játszom. Nem az én közegem. Több ilyen férfi is volt körülöttem, de azóta 100 %-osan tudom, hogy egy egyszerűbb férfival, aki nem mozog ebben a felszínes pénzvilágban, sokkal jobb lenni. Arról nem is beszélve, hogy több barátnőm is ilyen férfi felesége. Semmivel nem boldogabb az életük mint az enyém. Sőt.
2019. okt. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!