Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem mondja meg konkrétan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem mondja meg konkrétan, hogy nem akar semmit tőlem?

Figyelt kérdés

Randiztam párszor vele, jol ereztem magam vele.

O is szerintem velem .

De az utolsó ket randit lemondta, fáradt volt. Azt el is hiszem.

De tegnap olyan hülyeséget talalt ki, ami hihetetlen.

A viselkedése is más lett, mint az elejen. Alig keres

Miert nem mondják meg ilyenkor , hogy bocsi mégsem.

Miert húzzak az időt?

22L

O 24f


2019. márc. 4. 07:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt én sem értem. De ha így van akkor ezt el kell engedni. Max írj neki hogy meg is mondhatta volna ha nem kíváncsi rád tovább és ennyi. De ezt is feleslegesnek tartom. Ha nem hát nem. Lehet meg akart húzni és nem jött össze és nem akar ennél több időt fektetni az egészbe. Vagy ha megvoltál neki akkor csak ennyire voltál neki jó. Mi volt a legutóbbi kifogása amúgy?
2019. márc. 4. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mert felelősségvállalás nulla,nem akar megbántani,mert abban a tévhitben él,hogy ez lelkisebet hagyna benned,közben meg a nem mondom meg csak lerázlak rosszabbul tud esni.Meg hát nem ismeritek egymást,nem tartozik magyarázattal indok.Egyik se jobb a másiknál.
2019. márc. 4. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Az utolsó az,hogy tegnapra megbeszéltük hogy talalkozunk.

3korul irtam neki, hogy akkor mi lesz.

Azt mondta később raer.

7utan szólt,hogy az unokatestvére macskáját viszi orvoshoz es más nem tudja pont.

De a macska allitolag egésznap rosszul volt, nem értem akkor miert este viszik.

Raadasul ha 7kor tudta meg akkor mar elotte is találkozhattunk volna.

Mondtam küldjön kepet a cicáról, mert szeretem az allatokat. De arra voltam kíváncsi, hogy igazat mond e.

A kep persze elmaradt.

Szerintem kamu az egész.

De mivel a tali elmaradt megígér fut fát. Aztan persze abból sem lesz semmi.

2019. márc. 4. 09:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!