Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gyerekvállalás mennyi idő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerekvállalás mennyi idő után kerül szóba egy kapcsolatban? Mármint nem konkrétan, csak hogy ki, mikor, mennyit szeretne?

Figyelt kérdés

Én 28 éves férfiként már szeretnék (illetve 3-4 kölyköt, és jobb időben elkezdeni).


-Pár hetes ismerkedésnél szóba került, a 22 éves csaj kijelentette "10-15 évig biztos nem..." (Szakítottunk is.)

-A 30 éves csaj 2 hónap után kijelentette, hogy a nővérének van, elég az...

-A szomszéd egyedül álló anyuka is rám akart hajtani, erre közli, hogy a jelenlegi gyereke is sok...


Számomra fontos kérdés, és kicsit fura egymás idejét rabolni, ha ezen a téren ellentétesek az elképzeléseink.


2019. febr. 7. 19:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
76%
A tervekről megkérdezheted,de ez így elsőre felesleges,és tùl gyors is mondjuk.Mert 20 perc,2 hét után ne is várd,hogy valaki veled tervez.Ráadásul,ha hagynál időt a megismerésre,akkor még akár meg is változhat a véleménye.Aki meg azt mondja 2-3 éven belül akar,ez a célja,annak kb.mindegy ki a pasi.Bár így ùgy tűnik neked is csak a nő méhére van szükséged,hogy ki adja mindegy,csak valaki legyen már,mert ideális a korod.Full ijesztő.
2019. febr. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
53%
Pár hét és 2 hónap után ne csodálkozz! Viszont ha már ismered fél éve vagy közel 1 éve, akkor már nem mondaná azt hogy nem akar gyereket. Ne rögtön a babával indítsd az ismerkedést. Általában 1 év után már nagyobb a hajlandóság a családalapításra, mert akkor már ismerik jól egymást a felek.
2019. febr. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
82%
Nálam kb. ez az első kérdés. Én társkeresőbe is külön beírtam, hogy nem akarok gyereket és kizárólag olyan férfit keresek, akinek nincs és szintén nem akar. Mi lenne, ha fél év együttlét után derülne csak ki, hogy eltérőek az igények? Fél évente szakítás ismerkedés? Ebben ha nem egyezünk, nincs értelme elkezdeni se.
2019. febr. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Azért nem akárkivel - egy fogatlan csajjal valami putriban... na meg ha olyan típusú a csaj, akkor eleve szóba se állok vele.


Az 1 év nekem soknak tűnik, én 2 hónap után simán neki állnék (szerintem ennyi elég az ismerkedésre).

Mellesleg hallani az ismerőseim között is, hogy azért maradtak együtt, mert a csaj terhes lett (második randi után, meg ilyen horror sztorik).

2019. febr. 7. 19:47
 5/16 anonim ***** válasza:
#3, nem vágysz babasírásra, fürdetésekre, altatásra? Férfi létemre én is nagyon szeretnék már babát és minden vágyam, hogy hamarosan apa legyek.
2019. febr. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Szerintem a te esetedben jó minél előbb tisztázni, hogy mik a másik tervei, mert a 3-4 gyereket nem sokan fogják bevállalni.
2019. febr. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

#3 - Teljesen egyet értek, azonban sokan nem fogják fel, vagy nem akarnak róla tudomást venni "majd meggondolja" és hasonló képzelgések miatt.


Aztán x ideig gyakorlatilag átverik a másikat, és még ők vannak felháborodva...

2019. febr. 7. 19:54
 8/16 anonim ***** válasza:
60%
Nálunk 2-3 hét után szóba került. Mind ketten két gyereket szerettünk volna. Olyan 3 év múlva került szóba, hogy most már itt lenne az ideje tenni is érte, hogy legyen baba.
2019. febr. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
72%
#3 vagyok, nem, soha nem akartam anya lenni, nálam ez nem kompromisszum és nem is olyan, hogy ha megtaláltam az igazit, majd meggondolom magam. Ez egy olyan fontos dolog, nem szabad vele játszani. Ebből lesz aztán az, hogy a férfi kedvéért szül a nő, utána meg megbánja. Csak akkor már késő és tönkre megy bele az egész család. Nem is értem, hogy miért olyan ciki vagy rendkívüli az első randin erről beszélni. Ez alap dolog, ami abszolút meghatároz egy kapcsolatot.
2019. febr. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Én sem árultam zsákbamacskát, megadtam hogy 2 gyereket szeretnék.


Válás lett. A második es utolsó társkeresésnél nem zártam ki, úgy voltunk vele ha jön jön, ha nem akkor igy akarta a sors. Imádja a gyerekeim, sajátjaként szereti, már nem lesz közös (korunk miatt). Jo igy.

De sztem is erdemes az elején ezt tisztazni.

2019. febr. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!