Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem akar vagy nem tud velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akar vagy nem tud velem találkozni?

Figyelt kérdés

Én bp-i vagyok, ő pedig vidéki.

Van köztünk 120 km.

Mindketten felnőtt emberek vagyunk.

4 éve ismerjük egymást.

A kapcsolatunk elején mikor megismertuk egymást meg az első 2 évben minden olyan jó volt.

Gyakrabban tudtunk találkozni.

De ez valahogy az utolsó évben változott.

Mindig arra hivatkozik hogy több lett a dolga.

Meg jobb lenne ha egy városban élnénk.

De ha rá kérdezek azt mondja az érzései nem valtoztak irántam és, hogy szeretne velem lenni, csak nem könnyű.

Munkára meg arra hivatkozik hogy nem egy városban lakunk.

Pedig akkor se volt másként mikor megismertuk egymást.

Általában nem keres, alig..hivatkozva a munkára mindig.

Pedig ez régebben másként volt.

Még munkában is selfiezgetett meg videokat keszitett nekem.

Odáig volt értem.

Nem zavarta hogy mindig akartam felőle hallani.

Most már sajnos sokszor úgy érzem zavarom, sok vagyok neki.

Mit tegyek? Nem akarom elveszíteni!

Mondjuk azt is meg ígérte, hogy sosem fogom elveszíteni?

Vagy akkor arra célzott hogy lehet mint férfit elveszitem de mint barátot nem? Vagy most mit szeretne tőlem?

Mert ha rá kérdezek, azt mondja hogy ő is szeretne velem lenni. Csak több lett neki a munka meg ház körüli dolgok.

Hiányzik nekem nagyon többször megis mondtam neki.

Azt feleli en is neki.

De valahogy ezt nem igy erzem amikor mondjuk nem hallok felőle és en irok elsőre mindig rá, tudom hogy dolgozik az ok de ha hiányzom neki es szeret ideje rám?



#tallonba tart
2019. okt. 11. 00:58
 1/9 Rockarc ***** válasza:
100%

Nem tart tallonban, csak megunta a kapcsolatot. 4 ev rengeteg ido, es megrekedtetek egy szinten, amit nem tudtok atlepni. Itt ket lehetoseg van, vagy egy huszaros vagassal eldontitek, hogy mindent akartok, vagy semmit. Szerintem o mar dontott, csak meg nem kozolte veled.


43F

2019. okt. 11. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ha már nem szeretne semmit tőlem, akkor miért nem mondja ezt meg nekem kerek- perec? Miért szédít? Miért mondja, hogy ő is szeretne velem találkozni? Utoljára 3 hónapja voltunk kb.együtt és azóta tervezgetjuk a következő együttlétet. Csak valahogy valami mindig közbe jön.
2019. okt. 11. 01:10
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Köztünk 600 méter volt, de ezek voltak a végjáték jelei. Oké, napi találka helyet heti kettő, és kétheti egy közötti változásról beszélünk, ezt leszámítva pont ugyanez történt. Aztán egyszercsak nem keresett többé.

Nem akarok rád ijeszteni, de sajnos biztatni sem tudlak. Az biztos, hogy nem jó jel.

2019. okt. 11. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább azon gondolkodnék el, hogy 4 éve megy ez a kapcsolat, de egyikőtök se tett érte, hogy összeköltözzetek. Ha komoly lenne, ennyi idő alatt már rég mérlegeltétek volna, hogy megéri-e az egyiknek otthagyni a munkáját és a városát, hogy odaköltözzön. Szerintem parasztvakít téged, évek óta.

30n

2019. okt. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy férfinál soha ne csak azt figyeld mit mond neked, hanem azt mit valósít meg belőle!!!!

41F

2019. okt. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%
Te már csak egy alkalmi távkapcsolat vagy. Felesleges erőltetni, nem akar már energiát ölni bele, sem megoldani.
2019. okt. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem akar, mert másfelé kacsintgat. Messze vagy tőle, nem látod, mit csinál a hátad mögött.Sok jóra ne számíts!
2019. okt. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
100%
Mindenkinek arra van ideje, amire akarja, hogy legyen. Neki ezek szerint nincs rád elég. Vedd a lapot, szakítsatok. Csak az idődet és az energiádat pazarlod, ugyanis közöttetek ez már eldőlt részéről.
2019. okt. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi az oka, hogy ennyi idő alatt nem változtattatok ezen? Sajnos ha nem halad sehova a kapcsolat és nincs is kitűzött cél, akkor felmerülhetnek problémák. Bármit ki lehet bírni valameddig, de ez az örök bizonytalanság tényleg nem egy kellemes dolog, megjegyzem egyikőtöknek sem. Nem kéne erről leülni beszélni?
2019. okt. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!