Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha eljön anyuhoz ebédelni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha eljön anyuhoz ebédelni, akkor azt jelenti, hogy ez nem lehet laza kapcsolat? Vagy aki laza kapcsolatban van, ő is képes szülőhöz elmenni?

Figyelt kérdés

Van egy pasi, akivel összejárunk meg néha programot csinálunk. Pl.: séta, autózás stb.

Viszont nem tudom ő komoly kapcsolatnak nézni vagy szex extrákkal..

Bennem az van, mintha nem komolynak gondolja.


Ha valaki elmegy a párja anyukájához, akkor az egy jel? Mármint aki laza kapcsolatban van az is képes a szülőhöz elmenni?


(Tudom, tudom...legjobb megoldás, ha megkérdezném a dologról. Most viszont nem ilyen véleményre lennék kíváncsi).


29L vagyok ő meg 32 éves pasi


2019. okt. 11. 22:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Normáliséknál ez komolyabb szándékot takar. Ezzel viszont egyszer nagyon befürödtem. Pár hónapig ismerkedtem egy férfivel, voltak rendes randik, mindig nagyon rendes volt. Ő erőltette, hogy mutatkozzunk be egymás családjának, stb. Aztán mikor már pár alkalommal lefeküdtem vele akkor egy beszélgetés alkalmával ezt mondta:nekem semmi közöm ahhoz mit csinál, mi nem vagyunk egymással kapcsolatban, ő ezt csak egy laza barátok extrákkal dolognak gondolta (szó sem esett ilyesmiről). Na, úgyhogy ezek után azt mondhatom, ez nem garancia semmire. Főleg, ha csak barátság extrákkal dolognak indultatok alapból.
2019. okt. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Rockarc ***** válasza:

Az a baj, hogy nem ismeritek meg az embert elegge, csak talalgattok, meg remenykedtek, hatha nem csak a sex miatt dorgolozik hozzatok az ugyeletes kandur. Lathatoan igen rossz a hatasfok. Az, hogy ez most azert van, mert a csillagokat is lehazudjak, vagy azert, mert ilyen naivak vagytok, nehez megallapitani. Mind a ketto jelen van. De ha megismered az embert, akkor joval kisebb az esely arra, hogy sikeresen atver. De legtobbszor ti sem arra mentek, hogy megismerjetek a masikat, hanem a boldogsagot hajszoljatok gorcsosen a fogaitokat osszeszoritva. Igy eleg nagy lutri.


43F

2019. okt. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak éhes...
2019. okt. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát, ettől nem lesz komoly, ha amúgy nem volt róla szó...
2019. okt. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!