Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Én szerintem jogos, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én szerintem jogos, ha egy kapcsolatban egy férfi többet fizet, mint egy nő. Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
A nők általánosságban 30 %-kal kevesebb fizetést visznek haza, többnyire többet költenek öltözködésre, az ápoltság fenntartására. Több érzelmet fektetnek bele a kapcsolatban, gyakran megértést tanusítanak. Fiatalabb korban, pl egyetemen a család anyagi háttere a meghatározó, de én szerintem nem minősül attól valaki aranyásónak, ha jól esik neki a törődés, illetve ha kap apróbb megleptést, vacsora meghívást, amivel nem okoz anyagi csődöt a másik félnek. Egy randira egy csinos szett sem 2 Ft, szerintem nem a nő feladata állni a költségek nagy részét.

2019. okt. 6. 12:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem meg nem jogos. Amelyik nő beletörődik abba, hogy kevesebbet keres és abba, hoyg a férfi nem ad annyira magára, mint ő, sőt, eltartják, és annyi a dolga, hogy csinosra kenje magát, az nem nő az én szememben. Dekorkellék. Nem baj, ha egy nő önmagával szemben olyan szempontból is igényes, hogy igenis keres annyit mint egy férfi és nem szorul rá arra, hogy fizessék a fogyasztását egy randin.


N35

2019. okt. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
36%
Így van, de a nő fozzon takarítson mindig legyen szép és ne oregedjen mert a cseréje sokba kerül. Ha mégis lecserélik akkor fogadja el ne pattogjon .
2019. okt. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Savlekotő ***** válasza:
69%
Régen ezt meg lehetett oldani mert olyan fizetés volt olyan beállítottság,ma két fizu is éhen halni jó,az emberek megváltoztak és sajnos a mai férfiak ellustultak,eszük ágában nincs tenni semmit semmiért meg van a fix luk,onnantól még az alap beetetés sem lesz érdeke,tisztelet a kevés kivételnek,láttam sok olyat ahol csak a nő dolgozik főz gyereket nevel kapál,fát hasogat,mindent ő visz a vállán, apu meg tévé előtt fekszik és max a kocsmáig megy el és egy virágot se visz haza soha.. Mi még udvaroltunk,tiszteltük a nejünket. Nem a nővel fizettettük a mozit vagy az úti költséget mint ma,mert nincs pénz vagy ennyit nem ér ma már,hisz luk akad sok.. Baj van sajnos alapvetően. Mindkét félnek ugyan annyit kellene beleadni a kapcsolatba udvarlásba, anyagilag érzelmileg házimunkába gyerek nevelésbe,de ez ma sajnos nem működik csak 10 %ban.
2019. okt. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
65%
Nem jogos! Mindenki annyit fektet be egy kapcsolatba, amennyit szeretne, ez nem lehet elvárás.
2019. okt. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%
N35: Okés, de remélem akkor nem hagyod magad kihasználni és nem néha segít neked a házimunkában, hanem legalább a felét meg is csinálja. magától, noszogatás nélkül.
2019. okt. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
29%

Én sztem is jogos.

Bár egy vacsora meghívástól senki nem fog elajulni. Min. egy menőbb táska vagy cipő kéne ahhoz. Mondjunk Kors vagy alexander mcqueen vagy ilyesmi árfekvésű cucc.

2019. okt. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem nem jogos, ha egyébként nem sokkal magasabb a keresete, mint nekem. Egy férfi is legyen ápolt, öltözzön normális ruhákba, és ne ugyanabban a lyukas ingben járjon 3 évig, legyen megértő, és fektessen be érzelmeket. Az nem valódi szereteten alapuló kapcsolat, ahol az egyik fél azért, mert nehezebb a tárcája, már nem is kell, hogy érzelmeket fektessen be, és nézhet ki bármilyen szarul, az már inkább prostitúció.
2019. okt. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
2019. okt. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
77%

"N35: Okés, de remélem akkor nem hagyod magad kihasználni és nem néha segít neked a házimunkában, hanem legalább a felét meg is csinálja. magától, noszogatás nélkül."


Így van. Alap. Mivel értelmes, felnőtt férfi.

2019. okt. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A terhek megosztásában hiszek: én sem tolom rá a házimunkát, ő sem tolja rám a pénzkeresést. (amúgy kissé elméleti a kérdés, mind a régi vágású nőket, mind az aranyásókat kerülöm)
2019. okt. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!