Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek sejtheti valamiből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sejtheti valamiből ez a férfi, hogy szűz vagyok? Mikor mondjam el neki?

Figyelt kérdés

Múlt hétvégén megismertem egy fiatal férfit. Visszafogott, szerény, intelligens, kedves, jóképű, ahogy beszélgetni kezdtünk egyből nagyon szimpatikus volt, levett a lábamról, kölcsönös volt. Tegnap találkoztunk újra, más városban lakunk, egész nap együtt voltunk. Rengeteg mindenről beszélgettünk a megismerkedésünk éjszakáján is, és tegnap is, olyan mintha ezer éve ismernénk egymást, viszont az ismerkedés, kapcsolatok stb.témáról alig. Neki egy hosszú kapcsolata volt, a menyasszonya elhagyta őt egy másik férfiért, nem szívesen beszél róla, ami nekem viszonylag kapóra jött, mert így én sem éreztem úgy, hogy meg kellene vele osztanom sok mindent ilyen téren. Elég sokakkal randiztam az elmúlt néhány évben, de miattam soha nem jutottunk sehová, ami nem is baj. Így 22 éves lányként szűz vagyok, vele kapcsolatban viszont másképp érzek, életemben először, komolyan gondolom, mással kapcsolatban még nem éreztem így.

A külsőmmel nincs gond, az önbizalmam úgy-ahogy a helyén van, könnyen teremtek kapcsolatokat, beszédes vagyok, de nem vagyok ilyen bulizós társaság közepe meg ilyesmi. Első benyomásra többnyire extrovertáltnak tűnök, de a látszat csal.

Persze ennyi alapján kívülállóknak nem lehet megmondani, de sejtheti, hogy szűz vagyok? Szerintem nem.

Mikor kellene elmondanom neki? Várjam, hogy szóba kerüljön, hozzam fel én csak úgy spontán, vagy csak akkor mondjam meg, amikor már ott vagyunk? Nem szeretné(n)k semmit elkapkodni, kétszer találkoztunk eddig, jövő héten újra találkozunk.


2019. okt. 13. 22:34
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Tok mindegy mert semmi baj legalábbis szerintem nincs hogy szuz vagy sőt...!!!
2019. okt. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
41%
Ketszer talalkoztatok de ugyirsz rola mintha mar ezer eve ismerned, de nagyot fogsz te koppanni.
2019. okt. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
Nem hiszem, de ha normális akkor nem fogja érdekelni, hogy az vagy e vagy sem.
2019. okt. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#1 köszi, szerintem sem baj.

#2 úgy is tűnik. Mint írtam, nem szeretnénk semmi elhamarkodni, szeretnénk jól megismerni egymást. Mivel eddig soha senki nem váltott ki belőlem ilyen érzéseket, úgy gondolom, jó az irány.

2019. okt. 13. 22:48
 5/8 anonim ***** válasza:
47%
Jol teszed sajnos ahol én lakók városban ott a lányok 99%-nak mar volt 12 szex partnere jah és még be sem töltötték a 18-at.......
2019. okt. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem akkor mond el, ha szoba kerul. Ha nem kerul szoba, akkor meg gondolom, mielott egymasnak esnetek, lesz petting, elojatek ilyesmi, akkor is leallithatod egy pillanatra es elmondhatod neki. Szegyenleni ne szegyelld semmikepp. Ha normalis - a leirtak alapjan ez jott le - akkor semmilyen negativ hatassal nem lesz ra.



Egyebkent szerintem teljesen normalis egy igeretes , jol sikerult talalkozas utan ez a bezsongas es fold felett jaras, meg ez az "ezer eve ismerem " erzes. Olyan jo ezt olvasni :-) es ilyet erezni :-) szurkolo nektek :-)

2019. okt. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, az lemaradt hogy szerintem abbol amit leirtal nem sejti, hogy szuz vagy e vagy sem.
2019. okt. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mond el amikor úgy érzed, hogy el akarod mondani - egy kapcsolat szempontjából semmiféle jelentősége nincs ebben a korban, hogy szűz vagy-e vagy sem.
2019. okt. 14. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!