Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 20-22 éves nők! Ti mit reagáln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-22 éves nők! Ti mit reagálnátok ha kiderülne a férfiról akivel ismerkedtek, hogy még soha nem volt kapcsolata és szűz?

Figyelt kérdés

Bizonyos okok miatt nagyon gátlásos volt és senki felé nem mért közeledni. Illetve egy darabig az önbizalom hiánya miatt azt gondolta, hogy úgy sem elég jó senkinek.


Mostanra viszont viszonylag összeszedte magát.



2017. nov. 5. 17:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
4%
Én félnék tőle. Lehet pszichopata .
2017. nov. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez egyáltalán nem szégyelnivaló dolog, sőt én azt gondolom, hogy tiszteletre méltó, hogy nem az a tipikus férfi aki minden második lányt megdönget. Az önbizalomhiány egy fiúnál szerintem nagyon cuki, próbáld megerősíteni ezt neki (hogyha valóban tetszik), dícsérd meg néha a haját vagy az arcát, a stílusát bármit. Neki is és a te szívednek is jobban fog esni.

Nagyon tisztelem ezt a fiút, hogy nem ment még eddig bele holmi futó kalandokba és valójában egy olyan lánnyal, nővel szeretne megismerkedni vagy akár a későbbiekben együtt lenni, aki iránt érez is valamit, vonzódik hozzá, beleszeret a lelkébe és megtalálja benne önmagát. Nem minden férfinak, de neki valószínűleg nagyon fontos, hogy kivel szeretkezik. És ez halálicuki!!!!:):):)

Sok sikert nektek, szerintem érdemes egy ilyen férfit magad közelébe engedni, ritka az ilyen manapság!


17/L :)

2017. nov. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
#1 Azért mert eddig nem volt kapcsolata?
2017. nov. 5. 17:27
 4/19 anonim ***** válasza:
3%
Nekem fura lenne .. Gyanús, hogy nem volt még senkije. Én is eléggé önbizalomhiányos vagyok, mégis volt kapcsolatom 2 is. De másnál bizti nem kizáró ok, de nekem akkor is fura :) bocsi.
2017. nov. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

#2 Köszi, amúgy pont ilyen vagyok, én tényleg komoly kapcsolatra, szerelemre vágyom, nem csak szexre.

Egyébként a gátlások egészségügyi gondok miatt voltak, az önbizalomhiánya pedig részben a középiskolai piszkálódások okán.

2017. nov. 5. 17:31
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Én személyszerint ebbe semmi rosszat nem látok.
2017. nov. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
15%
Őszintén szólva alapból furcsának tartom az ilyet. 22 éves lány vagyok,eddig 8 pasival volt dolgom,úgy,hogy nem vagyok olyan,aki bárkivel összefekszik. Most már férjem van,nyáron házasodtunk. Ennyi tapasztalattal a hátam mögött nekem gyerekes egy nálam idősebb férfi nulla tapasztalattal DE ismerek olyat,akiről tudom,hogy még csak nem is csókolózott,30 felett van,és meg se mondanám róla. Ha nem lenne párom,minden további nélkül lehetne szó köztünk többről. Rajta kívül viszont sajnos a legtöbb ilyen srác nem véletlen maradt hoppon...
2017. nov. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
70%

Ez igazából csak attól függ, hogy hogy mennek közöttünk a dolgok, illetve mennyire jött rendbe a lelki világa. Például az első kapcsolatokban gyakori probléma a féltékenység, meg hogy bizonyos párkapcsolati "problémákat" nem tudnak kezelni, hiszen sosem tapasztalták még. De ez csak egy általánosítás, amit én a legtöbb tapasztalatlan embernél megfigyeltem. Ettől függetlenül ha minden jó lenne közöttünk, nem féltékenykedne, és nem okozna gondot a tapasztalatlansága kettőnk között, akkor nem lenne ez kizáró ok. Jó, a szexuális tapasztalatlanság kicsit zavarna, nyilván kéne egy kis idő mire beletanul, de ha minden más szuper akkor talán tudnám tolerálni.

Ami engem inkább aggasztana az az önbizalomhiány, a lelki problémák. Ezek sajnos általában hatással vannak a másik félre is, meg a kapcsolatra. Nekem nem igazán elég a "viszonylag összeszedte magát". Egészséges lelkű emberrel szivesebben vagyok együtt.

2017. nov. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. :)

Igazából nagyon félek, hogy ezzel fogom elriasztani azt a nőt akit nagyon megkedveltem.


Ugyanakkor hazudni sem akarok, mert úgy is kiderülne.


Féltékeny típusnak sem gondolom magam, inkább az a gondom, hogy zárkózott, félénk és bizonytalan vagyok.

2017. nov. 5. 18:18
 10/19 anonim ***** válasza:
Szerintem ne aggódj ezen ennyire. Egy bizonyos pontig tud aranyos lenni, hogyha kicsit félénkebb vagy ilyesmi. De azért amikor már én is egyértelművé teszem, hogy kedvelem akkor szedje össze magát. Nem nagyon tud hibázni ha már megkedveltem, csak azzal ha nem lép. :)
2017. nov. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!