Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti összejönnétek olyan nővel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek olyan nővel, aki "alkalmi kapcsolatot keres, de akár több is lehet belőle"?

Figyelt kérdés
Itt gyk-n ismerkedést kezdeményezet egy csaj, jól elbeszélgettünk, azóta facebookon, skype-on, és telefonon is beszélünk, de találkozóig még nem jutottunk. A nő kijelentette, hogy le akar velem feküdni, de nagyon meg kedvelt, többet is szeretne. Nekem is elég szimpatikus, egy dolgot kivéve. Az, hogy kijelentette, hogy alkalmi kapcsolatot keres, de több is lehet belőle. Nem tudnék benne megbízni, ezért nem tudom mi tévő legyek. 22F, 21N. Ti képesek lennétek összejönni ilyennel? Tudnátok benne bízni, hogy nem fog közben mással is lefeküdni és megcsalni? (Én mellesleg szűz vagyok, ő os tud róla, lehet, hogy csak emiatt fura nekem ezegy az egész szituáció) Kíváncsi vagyok a véleményetekre.

2017. aug. 8. 15:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
25%
Nem.
2017. aug. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
10%
De, r.banc.
2017. aug. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ha te férfiként el tudod fogadni, hogy ez csak alkalmi lesz, és nem túráztatod feleslegesen az agytekervényeid, akkor nincs semmi veszítenivalód.

Ha hősszerelmes típus vagy és nehezen viseled a visszautasításokat, lekoptatásokat, akkor ne menjél bele, mert valószínűleg sérülni fogsz tőle. Nekem számos ilyen kapcsolatom volt nőkkel, a legtöbbnek volt pasija is mellette, de amikor egész estére elvittem salsazni vagy más táncos helyre és utána hajnali kettőkor még nem hagytam aludni,akkor mindig jelentkeztek utána. Én soha nem hívtam fel őket,mert nem akartam, hogy visszautasítsanak.

2017. aug. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
64%
Ha bizonyosan tudnám, hogy nem akar többet, akkor összejönnék vele.
2017. aug. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Hat ez nem igy van. A prostitualtaknak is vannak szuksegleteik, emberek, oszintek, oszinten vallaljak hogy prostitualtak. Ennyi erovel, Te szerinted; mindenki aki osszefekszik mindenkivel es oszinten megmondja hogy csak szexet akar mindenkitol, akkor nem r.banc. Sajna ez nem igy van, sajnalom... Ugyanez ferfiakkal is, himr.ngyo az olyan. Sajnalom...
2017. aug. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
De mi van akkor, ha összejövünk, le is fekszünk, de nagyobb lesz a szükséglete, mivel én tapasztalatlan vagyok, és ezt a szükségletet mással pótolja?
2017. aug. 8. 15:46
 7/12 A kérdező kommentje:
Ja és mellesleg most ismerkedésünk alatt is mesél, hogy mostanábam is vannak szexkapcsolatai, de semmi érzelem nincs feléjük, csak felém. Azt értem, hogy őszinte és vannak szükségletei, de nekem ez akkor is elég durva. Tényleg nem tudom mitévő legyek. És nemsoká Pestre fog költözni munka miatt, és lehetöségünk lesz találkozásra is.
2017. aug. 8. 15:52
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Álmodozol kérdező. A teljes kérdés kamu. A kérdező csak erre próbálja kiáztatni a csoffadt kis mazsolát a pipaszárlábai között.
2017. aug. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"hogy mostanábam is vannak szexkapcsolatai, "

Ez a ri.banc gyűjti a farkakat, pedig még csak 21 éves. Mit akarsz egy ilyentől?

2017. aug. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

10-es. Köszi a tippet, lehet, hogy tényleg csak lrzelmek nélkül élnem kellene a lehetöséggel.


11-es. Ha ilyen fantáziám lenne már könyveket írnék :)


12-es. Én se tudom igazából miért vonz, tudva, hogy milyen. De pont mivel nem tudok érvelni amellett, hogy kapcsolatot alakítsak ki vele, ezért vagyok elég bizonytalan. Szerintem várok a találkozásig, aztán kiderül, hogy alkalmi lesz, vagy több is, de esélyesebb az első vagy talán még az se.

2017. aug. 8. 20:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!