Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok, a férfiaknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, a férfiaknak leginkább azok a nők kellenek, akiknek ők nem?

Figyelt kérdés

Több éves tapasztalat alatt észrevettem, hogy a férfiak akkor tepernek igazán, ha lazán kezelem őket. Ha én is lelkes vagyok az ismerkedés elején, akkor ők veszítenek az érdeklődésből. Nem azt mondom, hogy nem alakult ki így is párkapcsolatom, mert de.


Most 3 ferfi udvarol nekem, és tesztelgettem a hipotézisemet. Ha alig, vagy nem valaszolok, lemondom a randimeghívást, azonnal tepernek utánam, felhívnak, üzenethegyek.

Elég szomoru, hogy így kell taktikázni párkeresés során...



2019. okt. 15. 21:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ti nők is ugyan ezt csináljátok!
2019. okt. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
44%

Én is ezt tapasztalom,nagyon elszomorító:(

23/l

2019. okt. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Hellmano ***** válasza:
100%
Az már baj, ha játszmázás van bármelyik oldalról, abból se lesz semmi komoly... miért nem lehet egy emberrel normálisan, mint 3-al bohóckodni össze-vissza. Én elhiszem neked tetszik meg minden, de ha magadba nézed még te se tudod mit akarsz valójában, akkor ők honnan tudnák, hogy csak játszatok.
2019. okt. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt ti nők szoktátok csinálni. Egyébként ezzel a tesztelgetéssel magad alatt vágod a fát (már ha valóban szeretnél társat). Aki az őszinte érdeklődésemre flegma, fölényeskedő módon reagált, az számomra instant kiábrándultságot okozott, és utána már hiába tepert ő, nem kellett.
2019. okt. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A magam részéről nem érzem azt, hogy így lenne. Én pl. pont azt hiányolom, hogy a nők alig mutatnak aktivitást, és emiatt hamar komolytalannak veszem őket, és én sem erőltetem magam. Ellenben akin látom hogy érdeklem, vagy maga kezdeményez, az sokkal szimpatikusabb, mert megvan az, hogy ketten teszünk a dologért, és nem csak én próbálok okoskodni, meg hagyni magamat hülyére venni. Persze nem jelenti azt hogy rögtön oda kell dobnia magát a nőnek szexre, ilyenkor előfordulhat hogy csak egy éjszaka sül ki a dologból, de a megfelelő, fokozatos ismerkedés együttműködéssel nekem elengedhetetlen.
2019. okt. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

"Elég szomoru, hogy így kell taktikázni párkeresés során..."


Nem kell, hanem te ezt csinálod. Nagy különbség!

2019. okt. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell a duma a noktol es a ferfiaktol sem. Mindenki nezzen magaba, ha ugy szeretne kapcsolatot, hogy jatszmakkal es ugyeskedessel ismerkedik, akkor ne is csodalkozzon...


Kedves kerdezo... Inkabb szabadulj meg a harom delikvenstol, jobban jarnal ok is es te is. Kicsit gondold at a dolgaid, majd keress olyat, akihez nem kell 10-15 percig gondolkodni azon, hogy mit fullents neki eppen.

2019. okt. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Elég genyósség, hogy tesztelgeted őket. A férfiaknak az a nő kell, aki kell nekik. Ennyi. Nem vagyunk nők, nem játszmázással ismerkedünk, nincs trükk. (Persze sokan vannak, akik csak dugni akarnak, ők pedig mesterien bánnak a hazudozással. Szóval azért persze légy résen. Sosem lehet tudni, hogy kinek mi az igazi szándéka...)
2019. okt. 16. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A játszmázás és színészkedés megy ezerrel, de nagyon kevés nő van aki ezt hitelesen csinálja. Néhány randin el lehet játszani más személyiséget de idővel rájön a férfi és ki....tt csalódottan távozik.

Az a férfi, aki egy lemondott randi után még hívogatja a nőt hogy kapjon másik esélyt,rendkívül szánalmas szerintem. Legyen valakinek annyi tartása, hogyha egyszer kikosarazták, akkor nem csinál újra h..ét magából hanem emelt fővel távozik és soha nem néz vissza.

Nem egyszer fordult elő velem ilyen az egyetemi éveim elején, hogy a lány lemondta az előre megbeszélt randit és mikor újra összetalálkoztunk pár nap vagy hét múlva még ő volt felháborodva hogy nem kerestem őt?!! Egy kapcsolatban két egyenrangú fél vesz részt és kölcsönösen tisztelik egymást, ha az egyik fél nem tartja magát ehhez a megállapodáshoz, akkor a kapcsolatnak kimondva-kimondatlanul is vége. Volt olyan lány aki kikérte magának, hogy csak egyszer kerestem és nem vette észre és ilyenkor az lenne minimum hogy adott időközönként újra megpróbálom....mintha ő képtelen lenne rá hogy visszahívjon. Ilyenkor elgondolkozom azon, hogy 20 évesen lány hogyan lehet párkapcsolatban?!!!

Azért vannak kivételek, akik értékelik mindazt az energiát és lelkesedést amit egy férfitől kapnak és éreztetik vele, hogy fontos számukra az érdeklődése, de manapság ez a ritka.

2019. okt. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!