Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kaposváron hol érdemes ismerke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kaposváron hol érdemes ismerkedni, mik legjobb helyek, ahova érdemes elnézni?

Figyelt kérdés
A hónap végén több mint egy hetet leszek a városban, a családunknak van ott egy hétvégi háza. Nyilván meglátogatunk néhány rokont, lesz néhány családi program, de azért több mint egy hétig nem akarok annyit a házban dekkolni. Csak ritkán szoktam lemenni, annyira nem ismerem a várost, úgyhogy ha valaki esetleg ott lakik és tudna pár ötletet adni, azt nagyon megköszönném! Nyilván ott a tinder,és végigpörgethetem, mert biztos sok csinos lány van ott, de ez a tili-toli húspiac nem az én műfajom, inkább élőben akarok ismerkedni.
2019. okt. 19. 15:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Itt igazándiból nincs semmi. Van a kocsmasor (azaz csak simán „A sor”, noszlopy utca), de az is csak pénteken telik meg élet-féleséggel a középiskolások jóvoltából. Meg kell mondjam, fogalmam sincs hogyan lehet itt ismerkedni. Nyilván... mindenkinek vannak hobbijai, barátai, munkahelye. Szóval így összekapcsolódnak az emberek lassacskán. De valódi kötetlen hely, ahol eddig ismeretlenekkel ismerkedhetnél. Itt olyan nincsen 🤔

Esetleg egyetemi buli még (MK van bent a városban, a többi kar kint toponáron. Szóval külön bulikat tartanak).

Nehéz ügy... 😃

Pl ezért is menekülnek onnan a fiatalok. Vannak próbálkozások amúgy. Egyre gyakrabban rendeznej valamit a fő utcára/kossuth térre, kultúrálódásra is van lehetőség (bár a színház még nem költözött vissza a helyére, még tart a felújítás). Tesco mögött lehet sportolni. Ki lehet bicajozni a desedára. Szóval el lehet lenni, de én csak neten tudtam ismerkedni otthon 😃

2019. okt. 20. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!