Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érdemes próbálkozni egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes próbálkozni egy olyan csajnál aki nem annyira szép, de nagyon nyomul mindig a legjobb pasikra is?

Figyelt kérdés

A jópasik szerint ő csúnya lány, szexre se használják ki pedig állandóan bepróbálkozik, kikezd velük. Saját magát jó csajnak tartja, nagyon nagy az önbizalma. A többi csaj kineveti, lenézi emiatt. Mindig azon nevetnek hogy mer kikezdeni azokkal a pasikkal akiktől még a bombázók is tartanak.

Én sem vagyok az az álompasi de az átlagnál csinosabb barátnőim szoktak lenni. A nagyszájú, életvidám stílusa fogott meg ebben a csajban. Pörög, nevet, jólérzi magát, tervei vannak amiket megvalósít.

Bejövök neki, ezt tudom de tartok tőle hogy megcsalós fajta. Mások elmondása szerint a bulikon mindenkire rámegy, úgy kell lerángatni a pasikról. Amúgy 27 éves!

Mi lehet ez a nagy önbizalom és nagy nyomulás a részéről? Párkapcsolata 3 éve nem volt, emiatt lehet? Vagy csak egy gondot veszek a nyakamba és retteghetek a megcsalásoktól ha egy jópasinak kedve támad hozzá a céges bulin? Ismer valaki ilyen lányt? Esetleg van olyan csaj itt akinek van ilyen barátnője és tudja esetleg mire lehet számítani egy ilyen típustól?


2017. nov. 27. 10:14
 1/5 anonim ***** válasza:
26%
Undorito
2017. nov. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%

hol vannak ilyen nők b/*/sszus? :D

persze hogy érdemes!

mit veszíthetsz? max szexelsz vele és kész...de akár több is lehet.

2017. nov. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
Jaja elfelejtettem, hogy gyakorin vagyok :/ Tudom ez a gyks luzereknek az alomno kategoria. Egy ronda formedveny aki rad akaszkodik es nem lehet lerugni se magadrol mert olyan mint egy kutya ami dugja a labadat es alig tudod leszedni. Igazi alomno! Kva sok esze lehet, annal mar csak az onbecsulese van lejjebb. Es nem nem az onbizalma nagy hanem egyszeruen nincs onbecsulese es olyan elkeseredetten akar maganak egy jo pasit, hogy mar azt is leszarja ki mit gondol csak legyen mar valaki, mert neki ocsmanysagkent is jo pasi jar. Ez a mindenkivel felrekefelos fajta de azert sok sikert. Megeri osszejonni vele mert amellett, hogy felrekur raadasul ronda is :D Vilag csicskaja vagy
2017. nov. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem pont, hogy nincs önbizalma, ezért flörtöl ilyen görcsösen. Szerintem nem a pasik kellenek neki, csak az önbizalombomba és önigazolás.


22/N

2017. nov. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

a leírásod alapján ez egy ronda, ordas nőszemély lehet. nem csoda, hogy a pasik nem foglalkoznak vele.


de egészségedre!:)

2017. nov. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!