Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van valami oldal, ahol útitárs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valami oldal, ahol útitársakat lehet keresni (ami jó megbízható)?

Figyelt kérdés

Imádok utazgatni,elsősorban családdal,barátokkal szoktam, de szívesen kipróbálnám az ilyen típusú ismerkedést is lányokkal. Egy utazás alatt sokkal jobban meg lehet ismerni valakit, mint ha csak randizgatnánk a városban. Aztán ha annyira nincs meg az összhang, legalább utaztunk egy jót, mindenki megy a dolgára, ha meg megvan,akkor annál jobb. Meg ez egy jó szűrő, mivel én szeretek utazgatni és olyan lányt keresek,aki partner ebben. Nyilván előtte azért legalább 1x találkoznánk,mielőtt lefoglalunk egy utazást,h azért annyira ne legyen zsákbamacska.

Valami megbízható oldal kéne,ahol ilyen útitársakkal lehet ismerkedni. Valami normális,hiteles fotós oldal(lehet akár fizetős is,az legalább egy szűrő),ahol nem kell attól tartanom,h a lányok csak unalomból regisztráltak,hanem tényleg találkozni akarnak, meg nem tud mindenféle szociopata kamuprofilos vénember regisztrálni.


2019. okt. 22. 07:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nem tudok ilyenről, pedig tényleg jó lenne. Állandóan azon szenvedek én is, hogy kivel utazzak.
2019. okt. 22. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyéni helyett inkább valami csoportot kellene keresned facebook-on, kirándulósok szoktak lenni (városnézős, kulturális vagy természetjárós pl. biciklis, evezős, hegymászós... általában hazai terepre vagy szomszédos országokba), főleg kisebb egyesületek szervezésében. Több ilyen van, általában persze baráti társaságok, akikhez hozzá lehet csapódni (azért is hirdetik, ha épp van mit, mert nekik is olcsóbb, ha többen mennek). Programtól függően nagyon vegyes korosztályok is lehetnek a gyerekektől a nyugdíjasig, szóval tényleg nyitottan kell hozzáállni, nem kifejezetten párkeresési, inkább társasági céllal. És a csoport pont egy jó előszűrő és biztonsági közeg, mert a lányok nem hiszem, hogy rögtön veled akarnak "csak aludni" egy világvégi panzióban. Van két barátnőm is, akik így találtak párt (egymástól függetlenül), már azóta férjet, hogy szerettek ilyeneken részt venni.
2019. okt. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja, láttam ilyen csoportokat, de azokban inkább idősebbek voltak, a saját 20oneves korosztalyomban nem találtam még ilyet.
2019. okt. 22. 08:24
 4/5 anonim ***** válasza:

Turatars.com

Békatutaj.net

2019. okt. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem itt is találhatsz.
2019. okt. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!