Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha menstrualok megfigyeltem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha menstrualok megfigyeltem hogy tobb ferfi probal kozeledni felem. Jobban megneznek megbamulnak stb. miert van ez?

Figyelt kérdés
Es nem csak bemeselem magamnak eloszor nem tunt fel, csak miutan mas is mondta
2019. okt. 23. 22:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ősztön. Főként menses után, akkor a nők is kivirulnak. Pont azért, hogy kívánatosanbak legyek, hisz akkor termékeny. Persze ez mind tudatalatt
2019. okt. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Na jól félre pötyögtem a betüket :D lényeg a lényeg: szaporidási ösztön miatt van
2019. okt. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%

Ezzel nem vagy egyedul. En is megfigyeltem. Tobb ferfiismerosom is van, akik szimpatizalnak velem, de tiszteletben tartjak hogy kapcsolatban vagyok, de amikor menstrualok, ugy tunik mintha jobban verszemet kapnanak es annak ellenere beprobalkoznak, hogy tudjak hogy semmi eselyuk.

Biztos van valami tudomanyos magyarazata, talan tobb feromont bocsajtunk ki amit megereznek es az allat felebred bennuk :D

2019. okt. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Van ennek valami tudományos háttere is, azt hiszem kicsit más illatunk is van pl menzeszkor. Szóval a tudatalatti ösztnök dolgoznak, nem csak nálad :)
2019. okt. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A 3-4 jól írja. Nekem sajnos "kutya" orrom van, azaz megérzek sokmindent, és ebben az időszakban valóban érződik egy egyedi illat. Erre reagálunk, amit van, aki tudattalanul tesz, mert nem annyira érez illatot, de valahogy mégis "ugrik" a témára. És van, aki megérzi.
2019. okt. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
30%
Megérzik a kandeszt
2019. okt. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
76%

Hát ez tök fura, amit írtok, ha már ösztönök meg tudatalatti stb., nem az lenne a logikus, h ovulációkor (tehát a termékeny időszakban) jönnek jobban a férfiak?

(Am én sosem tapasztaltam különbséget, persze nem is figyeltem - annyit tudok, h ovuláció környékén jobban kívánom a szexet).

2019. okt. 24. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
4évig csak lány padtársam volt gimibe,éreztem néha egy egyedi de nem kellemetlen szagot. Én is a mensesre gondoltam és már az egész dolog furcsán de izgató volt.
2019. okt. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!