Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az hogy sokak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy sokak szerint csak a komoly kapcsolat a járható út, nem az amit én csinálok, aztán mégis irigynek tűnnek?

Figyelt kérdés

Dolgozom, sportolok, fejlesztem magamat folyamatosan, ezekre koncentrálok az életemben, és egy ideje valahogy könnyen megy a csajozás, erőlködés nélkül, de úgy érzem jelenleg nagyon jól megy vagyok komoly kapcsolat nélkül. Egyéjszakások sem érdekelnek, inkább az hogy pl megismerkedek egy lánnyal, szombatonként beülünk valahova, beszélgetünk, aztán megyünk haza, és ott van minden.....


Egy volt osztálytársamnak, aki a haverom is, barátnője van két éve, mostanában beszéltünk, és azt mondta hogy amit csinálok az nem jó, csak azt hiszem. Aztán mikor meglátott egy gyönyörű lánnyal, úgy nézte majdnem kifolyt nyála, jó hogy barátnője nem volt ott, mondta is hogy jó csajt összeszedtem.

Volt még ilyen eset.


Miért van ez? Csak kamuzik vagy mi?


Nekem van egy elméletem:

Emlékszem hogy középiskolában a fiúk többsége nézte a lányokat, beszélt róluk, hogy melyik jó csaj melyik nem. Nem arról beszéltünk hogy kivel szeretnék összeházasodni.

Lehet hogy igazából a férfiak nagy része, vagy legalábbis több mint 50 % ha tehetné, úgy élne (legalábbis amíg mondjuk huszonéves) hogy sok jobbnál jobb nőkkel szexel, nem csak egyel éveken keresztül, csak mivel nem tudja ezt elérni, ezért azt állítja hogy ami neki van az a legjobb?


Tudom én hogy egy 25 éves férfi már nem olyan mint egy gimnazista, de az ösztönök...


2019. aug. 15. 23:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%

Ebben a hónapban eddig ez a legleegyszerűsítőbb, legprimitívebb kérdés.


A válasz amúgy: Ha olyan nagyon boldog lennél ez a kérdés nem létezne. Következésképp nem vagy az.

2019. aug. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%
25 évesen még elmegy.
2019. aug. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél ki ide egy képet rólad, hadd lássuk már, ki ez a sztár. 🤣🤣🤣
2019. aug. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
98%

Hidd el, hogy amikor rendben lesz az önbecsülésed, és elérsz az önfejlesztésnek arra a fokára, amikor nemcsak az egód, hanem a szellemed is fejlődni fog, akkor át fogod értékelni a dolgokat.


Nem attól leszel jampi, hogy meg tudsz dönteni jó nőket, erre kb bárki képes. Egyetem alatt heti 3 különböző jó nőt vittem haza, de egy idő után rutinná, üressé válik a dolog. Hidd el, ha lesz egy nő, akivel több leszel, aki feltétel nélkül szeret, az egy olyan szint lesz, amikor az összes “húdejónő” értelmét veszíti.


29/F

2019. aug. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
20%

#4


" erre kb bárki képes "


Aha. Nem.

2019. aug. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Leegyszerűsítő, primitív, de így is elég hosszú volt.
2019. aug. 15. 23:13
 7/16 A kérdező kommentje:
Egyetem alatt én pl nem voltam rá képes, és mások se nagyon, kb 100-ból 1.
2019. aug. 15. 23:15
 8/16 A kérdező kommentje:

Az utolsó bekezdéssel bas*tam e a kérdést...


Tehát a lényeg, hogy én egy jó dolognak tartom a komoly kapcsolatot, a családot, stb, szerintem én nekem is lesz részem benne, de most így érzem jól magam, ezért így élek.

2019. aug. 15. 23:19
 9/16 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem nem ez a jó út, és amúgy nem vagyok irígy. Pedig lehetnék mert nekem 36 évesen sem megy a csajozás.

De nem is az az álmom. Hanem hogy megtaláljam azt akivel kölcsönösen boldoggá tehetjük egymást egy egész életre. Ezért nem vagyok irígy ,ezért nem fog kifolyni a szemem ha meglátom milyen "jó" nőt vittél haza( megsúgom nem minden a külső, vagy mondhatom úgy , a külső semmi....).

2019. aug. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
9%
Igen, kb ahogy mondod. Aki azzal jön hogy ez nem normális, vagy nem morális út, az szimplán képtelen lenne csinos, vagány lányokat felszedni egyik napról a másikra. Ha tehetné, tenné. Huszas éveim elején nekem sem ment annyira jól, szóval elvoltam komoly kapcsolattal. Huszas éveim végére eléggé feltornáztam magam... az ambíciók beértek, ami hozta az egzisztenciát és magabiztosságot. 1 év alatt több mint 20 csinos lánnyal voltam együtt, általában párhuzamosan 3-4-5 szexkapcsolattal. Amikor külföldön éltem, ott is ugyanez. Aztán picit lenyugodtam, most jó az ami egy lánnyal van lazább kapcs. Hogy mit hoz a jövő, majd meglátjuk. Élvezd ki ezeket az éveket.
2019. aug. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!