Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol érdemes neten nőzni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol érdemes neten nőzni?

Figyelt kérdés
Ilyen oldalak mint a tinder kilőve pl.

2019. okt. 26. 15:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem sehol. Tinder-t én is próbáltam, 1 match lett, de az se írt vissza. Badoo meg tele van kritikán aluli hölgyekkel. (legalábbis szerintem)

Inkább maradok az élő dolognál, ott legalább hamar kiderül, hogy van-e kémia vagy sem.

2019. okt. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Sehol és bárhol. Sehol, mert legnagyobb részben komolytalan az egész. Bárhol, mert bárhol lehet egy személy aki értelmes, komolyan gondolja és van olyan szerencsétek, hogy egymásra találjatok.


Érdemes szerintem is inkább élőben ismerkedni, de a netest használhatod a "háttérben", lehetőségként.

2019. okt. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Fenntartásaim vannak a netes társkereséssel. Messziről jött ember azt mond ugye, amit akar, és gyakran csak hosszas chatelés után, személyes találkozókor derül ki, hogy a másik fél "véletlenül" "éppen most" tíz kilóval kövérebb, tíz évvel idősebb, mint ahogy a kibertérben állította (ez mondjuk férfiaknál, nőknél egyaránt előfordul).

De ha már net, akkor pl. facebookon ismeretlen csajokra ráírogatni nem jó ötlet. Akkor már inkább a társkeresős facebook-csoportok szerintem, ott azért nagyjából le lehet követni az illető profilját, bejegyzéseit, ismerősi körét.

2019. okt. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%
Rosszlányok. 100-ból 100 sikeres randi!
2019. okt. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%
Te figyeljél már! Mi az, hogy neten nőzni? Szerinted hány csaj fog a neten pasizni? Megmondom: 0. A net tele van idiótákkal, vagy rosszabbakkal. Egy csaj sem fogja megkockáztatni, hogy valami teljesen idegen bűnözőbe akadjon, aki ki tudja mit akar. Ha csajozni akarsz, azt csak személyesen teheted meg. Tudod, nem árt, ha látod, hogy ki a választott. Ja, hogy élőben nem megy? Bocs, akkor először azt hozd rendbe!
2019. okt. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Neten, soha és sehol. 34 F. Sok átverés, hazudozás, megcsalás mondatja. Ja és 8 nő a neről, akiket a csajokespasion összeszedtem (diplomás nők, tele flúggal). Élőben kell, hajrá koma. :)
2019. okt. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
bocsi a helyesírási hibákért, csajokespasik.
2019. okt. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#4 Ironizálni próbált, de gyakorlatilat ő adta meg az egyetlen olyan internetes "ismerkedési oldalt" ahol van eredmény igazoltan, ott randinként kell fizetni, nem pedig az oldalon előfizetni, és 100-100 siker.

Komolyra fordítva a szót, én se tudok olyat mondani, amire megéri felregisztrálni.

2019. okt. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!